Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy tokeletes szépség, de csúnyának se mondanám magam. Magas vagyok kb 176 cm, rendszeresen járok konditerembe ami miatt kerek a fenekem és vastag a combom. A hajam sötét barna és igyekszem ápolt lenni. Elegánsan öltözködök, parfümöt is használok. Annyira tetszik nekem egy fiú...szokott is nézni hosszan, de nem kezdeményez...és másokkal is ugyanez van. Mit kéne tennem vagy változtatnom magamon? 17/L

nov. 16. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem kellene semmit tenned. Hol van ez a fiú? A konditeremben? Vagy a suliban? Próbálj meg közelebb menni hozzá mosolyogni rá amikor néz. Vagy kérdezz meg tőle valamilyen alap dolgot pl a kondiban vagytok-ne haragudj nem tudod hova tűnt a törülköző vagy vmi ilyesmi. Köszönj neki kedvesen, mosolyogva!
nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
hát mutass képet magadról, úgy könnyebb lesz
nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Lehet hogy sok mindenkinek tetszel, csak nem veszed észre mert ők nem tetszenek neked. Próbálj meg a "szinteden maradni". Ha tudod magadról hogy nem vagy 10/10, akkor ne várd el a 10/10 fiúktól hogy tetszél nekik. Találd meg a hozzád illőt
nov. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Azért lehet ez, mert várod a sültgalambot. Kezdeményeztél már valahogy a srác irányába? Mondjuk odamentél hozzá bármikor is beszélgetni? Értem, hogy külsőre odafigyelsz magadra, de ennyi messze nem elég a sikerhez.
nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Hehe :D jó duma.

Ha edző terembe jársz az már árulkodik arról, hogy odafigyelsz az alakodra, ergó jó tested van.

Hagyd abba az önsajnáltatást és menj oda egy csávóhoz.

Hidd el 10/8 srác azonnal ugrani fog. Ha nem is szerelemért vagy együttlétért akkor azért, hogy megdugjon.

nov. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Kezdeményezz te
nov. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy nem szeretik a vastag combú nőket.
nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj arra a srácra, bátorítsd. Ha csak arra nézel és elkapod a tekinteted épp az ellenkezőjét éred el.
nov. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kezdetnek megpróbálhatnád a kiírt kérdésed, és az alá megírt leírást szinkronba hozni. Első lépésnek jó lenne.
nov. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Túl magas vagy. A magyar átlag férfi magasságot is meghaladtad, így alapból csak a magasabbaknál jöhetsz szóba... Az is ront a helyzeteden, higy ilyen korba, még a legtöbb srác gyerekesen gondolkodik, hogy a barátnő legyen pici, cuki mucki jujcsi.
nov. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!