Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem senkinek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem senkinek? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy tokeletes szépség, de csúnyának se mondanám magam. Magas vagyok kb 176 cm, rendszeresen járok konditerembe ami miatt kerek a fenekem és vastag a combom. A hajam sötét barna és igyekszem ápolt lenni. Elegánsan öltözködök, parfümöt is használok. Annyira tetszik nekem egy fiú...szokott is nézni hosszan, de nem kezdeményez...és másokkal is ugyanez van. Mit kéne tennem vagy változtatnom magamon? 17/L

2023. nov. 16. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján nagyon szép lehetsz, talán nem igazán mernek kezdeményezni

Ez ebben a korban megszokott

2023. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

A leírás alapján a kinézet nem igazán gond, legalábbis szerintem. Igényes vagy (sport, self-care, öltözködés, stb.) és szerintem ez sok srácnak egy nagy plusz.

Ha van aki tetszik, te is kezdeményezhetsz. A magasságod miatt ne aggódj, teljesen jó, amúgy sem kezdhetnél vele semmit.


Úgyhogy csak gyűjts egy kis bátorságot, és hívd el valahova te. Jobb túlesni rajta egy nemmel, mint macska-egér játék közben spekulálni, es ha igent mond, akkor még jobb. Sok sikert!


17/F

nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Törődj magaddal és szeresd magad

Megfogja látni valaki benned a sugárzást előbb vagy utóbb. Ha így lessz szeressétek egymást és beszéljetek meg minden problémát

dec. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!