Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg tudnék találni egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnék találni egy lányt ez alapján? Fel tudnám valahogy vele venni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy Anotalkhoz hasonló külföldi oldalon megismertem egy német-orosz lányt. Nagyon sokat beszélgettünk. Gyönyörű szép lány külsőre (képet is cseréltünk) és engem is helyes srácnak talált. Megtetszettünk egymásnak. Beszélgettünk sokat mindenféléről, ami alapján bebizonyosodott számomra, hogy nem csak külsőleg, hanem belsőleg is szép: intelligens, kedves, okos, aranyos lányról van szó. Ő is hasonlókat gondolt rólam. A végén odáig jutottunk, hogy megadta a telefonszámát és kérte, hogy írjak egy ilyen üzenetküldőn neki. Hát nem találta... Én is megadtam neki az enyém, ő sem talált meg engem. Aztán megadta az Instáját, ott sem találtam... A sors meg ott cseszte el mindig, hogy épp ezen pillanatokban szakadt meg a beszélgetésünk... Facebookja nincs, mert sokáig Oroszországban élt, ott meg VK van vagy mi a szösz.


Ő egy olyan lány, akit el tudnék képzelni magam mellett nagyon-nagyon hosszú ideig. Az Ő kedvéért kelnék bármilyen korán, hogy reggelivel ébreszthessem. :-)


Szóval: meg tudnék találni egy lányt, ha összegezve tudom a keresztnevét, az életkorát, a városát, a nemzetiségét, a telefonszámát, a nevét Instán, ismerem a belső tulajdonságait (hobbik stb.) és van róla egy képem is?


Mit tegyek?



márc. 9. 09:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írsz neki SMS-t, ha megvan a telefonszáma?
márc. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

#1.

Valamiért a telefonom nem ír és nem hív semmilyen külföldi számot...

márc. 9. 09:15
 3/23 A kérdező kommentje:
* nem ír semmilyen külföldi számnak és...
márc. 9. 09:15
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt dolognak tartom ,de sok sikert, hátha!
márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Koplárovics Béci ***** válasza:
76%
Mekkora az esélye annak, hogy a "német-orosz" lány, egy szőrös paki csávó volt? Így a leírásból 90% fölöttire számítanék.
márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kamu, ha telefonon nem találtok meg... :D
márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
89%
Nezz meg egy par videot Vlad-tol youtuben(nem tudom hogy van rendesen ott fent). Ő is egy orosz pali aki nőnek adja ki magat omeglen, nem akarom elrontani a kedved, de ezek alapjan lehet, hogy az 5-ösnek van igaza. :(
márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7.

15 éves lánynak?


Én 16/F vagyok.

márc. 9. 13:16
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
8: Nem azt mondtam, hogy pont az az illeto, hanem hogy talan hasonlo helyzet tortent veled is, bar kivanom, hogy ne igy legyen.
márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Ez a cuki orosz lány sokkal inkább egy nagydarab Iván vagy Szása lehet. Esetleg egy nigériai csaló, tehát black pasi.
márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!