Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg tudnék találni egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnék találni egy lányt ez alapján? Fel tudnám valahogy vele venni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy egy Anotalkhoz hasonló külföldi oldalon megismertem egy német-orosz lányt. Nagyon sokat beszélgettünk. Gyönyörű szép lány külsőre (képet is cseréltünk) és engem is helyes srácnak talált. Megtetszettünk egymásnak. Beszélgettünk sokat mindenféléről, ami alapján bebizonyosodott számomra, hogy nem csak külsőleg, hanem belsőleg is szép: intelligens, kedves, okos, aranyos lányról van szó. Ő is hasonlókat gondolt rólam. A végén odáig jutottunk, hogy megadta a telefonszámát és kérte, hogy írjak egy ilyen üzenetküldőn neki. Hát nem találta... Én is megadtam neki az enyém, ő sem talált meg engem. Aztán megadta az Instáját, ott sem találtam... A sors meg ott cseszte el mindig, hogy épp ezen pillanatokban szakadt meg a beszélgetésünk... Facebookja nincs, mert sokáig Oroszországban élt, ott meg VK van vagy mi a szösz.


Ő egy olyan lány, akit el tudnék képzelni magam mellett nagyon-nagyon hosszú ideig. Az Ő kedvéért kelnék bármilyen korán, hogy reggelivel ébreszthessem. :-)


Szóval: meg tudnék találni egy lányt, ha összegezve tudom a keresztnevét, az életkorát, a városát, a nemzetiségét, a telefonszámát, a nevét Instán, ismerem a belső tulajdonságait (hobbik stb.) és van róla egy képem is?


Mit tegyek?



márc. 9. 09:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

#10.

Németországban él... Nem hinném...

márc. 9. 16:11
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

és?

rengetegen csinálnak kamu profilt, akár emberkereskedők.

márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 gabor49 ***** válasza:
100%
szerintem felejtsd csatlakozom a többiekhez kamu az egész tuti nem csaj és valoszinuleg nem is orosz
márc. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az már alapból baj, hogy megadtad neki a telefonszamod és az instad, mert igy mar a neved is tudja, azt is hogy valszeg milyen kornyeken elsz, és hogy hogyan érhet el teged. Nem szabad minden vadidegenben megbizni akivel csak osszefutsz a neten.
márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Mielőtt még valami beteg pszichopatának tűnnék: egyszer megtaláltam egy fiú instáját akit egyszer láttam osztálykirándulás során, csak az arca képe maradt meg a fejemben róla, más nem.. Xdd

Úgyhogy semmi sem ismer határokat!

Am nem írtam rá, úgyhogy nem lett belőle semmi


L

márc. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Csalasi kiserlet nagy valoszinuseggel.


Rajott h csak egy csoro kolyok vagy, igy eltunt

márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Thunderfairy ***** válasza:
Bárki kiadhatja magát bárkinek a neten. Én is arra tippelnék hogy igaza lehet annak aki azt mondja hogy vigyáz ezzel az esettel. Én is csinálhatnék egy szép lányképes kamu facebook profilt és kiadhatnám magam lánynak. Itteni felhasználó nevenből azt gondolta már valaki hogy lány vagyok. Valójában egy férfi vagyok. De ha szeretnéd eljátszhatom, akkár fényképel is, hogy egy szép csajnak lássál. NE DŐLJ BE ISMERETLENŰL. Nem biztos hogy az a szép lány volt valójába is az illető. Légy ovatosabb.
márc. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#16.

Egyrészt: nem vagyok csóró, de azért Mészáros, meg Soros sem vagyok (oldaltól függetlenül). Másrészt: ő 15 évesnek, én 16-nak mondtam magam. Nem nagyon tudnék olyan nagy pénzeket megmozgatni, pláne, hogy nagykorú sem vagyok. Harmadrészt: ő sem kért pénzt. Negyedrészt: honnan jött volna rá, ha pénzről nem beszéltünk. Stb.

márc. 11. 19:53
 19/23 A kérdező kommentje:

Többször is beszéltem vele ezen az oldalon.


Miért mondják ilyen sokan, hogy csaló volt? Mi utal arra? Kb. semmi. Nem bankkártya adatokat kért. Én szerintem még a városom sem mondtam el neki, de ő a sajátját elmondta. Annyit írtam, hogy magyar vagyok.

márc. 11. 19:56
 20/23 Thunderfairy ***** válasza:
75%

A történet igy müködik:


1. Összeismerkedik veled a neten és eléri hogy megszeressed.

2. Itt jönnek majd a kérések, elöszőr kisebb összegek.

3. Majd egyre többszőr fog kérni hogy adjál pénzt. Mindig lesz miért adni.


A neve és egyéb adatai után már megtalálhattad volna ha valós személy. Például ird be a google keresőbe hogy Rock Jonson. Ki fogja adni a pankrátor filmszinész The Rock-ot mivel az egy létező személy. Legyen már gyanus az hogy miért nem találod meg.

márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!