Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Buliban megismerkedtem egy sráccal...ő jött oda, elkérte az elérhetőségem és azóta dumálunk. Volt, hogy felhívott többször is és nagyon jól eldumáltunk. Magától írt...aztán most elmentünk randizni ahol megcsókolt többször is meg megölelt és kézen fogva mentünk. Mondta, hogy mehetnenk legközelebb ide oda stb...és aztán hazaértem és nem írt így gondoltam rá kérdezek...azt mondta hogy kedvel de o se tudja hogy mit érez pontosan. Mit tegyek?

márc. 24. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Mennyi kamu kérdést írsz még ki?
márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom az a terve, hogy legközelebb megdug, aztán lelécel. Ez a bizonytalanság mindig gyanús.
márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Persze,h nem kellesz,mer konnyu preda vagy. Hagytad ,h csokolozzon veled ilyen hamar.
márc. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs esélyed, max megdugna.

Akinek nagyon kellesz, nem fog ilyenen gondolkodni...

márc. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Nálam lehet, hogy lenne. :D
márc. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki komolyan
ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!