Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy cuki csinosabban öltözködő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy cuki csinosabban öltözködő lány lehet együtt egy skinhead sráccal?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 22:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%

Én nem vagyok skinhead, de megértem a gondolkodásukat.

Sajnos voltak rossz tapasztalataim, sötétebb bőrszínű emberekkel nem is egyszer, és nem csak ilyen "csúnyán néztél rám" szintűek. És azt kell mondjam hogy sajnos nem alaptalan ez a fajgyűlölet.

Én olyan skinheadeket ismerek, akik bár utálják a más etnikumokat, de szelektíven.. Tehát bennük van ez a bőrszín alapján ítélés, de ha azt látják hogy az illető normális (amiből nem sok van sajnos), akkor nem törődnek vele.

Az szerintem sem teljesen százas hogy minden eltérő bőrszínűt utáljunk kivétel nélkül, de akinek csak rossz tapasztalatai vannak velük, azoktól meg lehet érteni valamilyen szinten,

2015. aug. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ok! Így igaz az ember a rossz tapasztalataiból épít falakat maga köré ! De kérdezem én téged életed során nem bántott még meg nem alázott még meg fehér bőrű ember dehogynem,az ostoba tanító néni aki csak úgy viccből beléd mar , fel se fogja milyen mély sérülést okoz a kislány vagy kisfiú akibe szerelmes voltál de ő semmibe vett, a közértes aki átvert és még ki is röhögött,a munka helyeden a főnököd a kollégád aki fúr farag ! És akkor már sérülten úgy gondolod bele kötök a cigányba , zsidóba, Arabba , feketébe, elvégre nehogy már csak engem rugdossanak, vagy éppen sajnálatos módon egy színes bűn elkövető áldozata leszel egyszer életedben mert azért aki nem keresi a bajt azt kevésbé éri el !!! Vajon a fehéreket akik halomra sértettek miért nem ítéled el ?? Mert gyáva vagy?? Mert azt nem szokás??? Mert a világ így működik jól ! a sérüléseimet kiélem a gyengébben ?? Amúgy én fehér bőrű vagyok de nyugodtan kijelenthetem míg barna bőrűek által még soha nem ért atracitás a fehér emberek mind alattomos bűnözők!! És bizony megérdemlik a gyűlöletet! Sokkal több fehér bűnözővel találkoztam életem során mert a fehérek akkor is bűnöznek ha mindenük megvan , ráadásul többségük büntetlenül!!!Na ez így ,hogy hangzik a kis egyirányú fülecskédnek!!!! Vagy ez nem igaz?? fehér bűnözők nincsenek??? Azok felszentelt Istenek!!?? Soroljak egy két nevet az elvetemültebbek, a milliárdos csalók, hazaárulók , népírtók közül a felső vezetésben!Ugye ők nem feketék???Na ennyit erről!!!
2015. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Joe.38 ***** válasza:
Persze. Mièrt ne ? Lehet együtt szeretik egymàst ès kèsz. Liberalizmus az meg egy fertőző betegsèg. Kezelni kell. Ravasz cionistàk elbutitó eszköze. Nem èletszerű. Maszlagot tanitanak közben saját uralkodàsukat azon keresztül valosítjàk meg. Bègető tömeget fogyasztoi csak fogyasztói kèrdèsek nèlküli ember tömeget vegyes masszàt akarnak hisz azon könnyebb uralkodni.
2015. aug. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Butuska!! Az ilyen gyűlölködő , gondolkodni se tudó embereket könnyű irányítani !!!:D Annyira el vagy foglalva a gyűlölködő , beteg lelkeddel észre se veszed mit művelnek veled!!!Nemsokára meg lesz az eredmény!!! Orosz testvérek már készülődnek!!! Na majd ők megtanítják hogy kell viselkedned!!!:D Hajjaj a bumeráng visszacsap!!!Jól fogsz élni megint!!! Barátom szó se lesz liberalizmusról!!! Nekem elhiheted!!! Hajrá fradi megint jól döntöttél!!! Meg érdemled!!!
2015. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%

Ó,megy a cicaharc :D

Egyébként a kérdésre válaszolva miért ne?

Csak a kopaszok értelmesebb rétegéből válassz,ne az ostoba,agresszív, alkoholistákból,akik skinheadnek nevezik magukat, de csak szégyent,és megvetést hoznak ránk.

"gyűlölnek, és szeretnek",ahogy a dalban is áll.

Az ilyen ostoba nethuszárokkal meg ne is foglalkozz :)

Egy skin

2015. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!