Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még normális lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még normális lányok?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje érzem, hogy magányos vagyok. De hiába próbálkozom, mindenhol csak ugyan olyan lányokat látok. Más test, de belül ugyan az van: semmi. Amikor pedig találtam egy különleges lányt, 2 nap alatt elvesztette az érdeklődést irántam, aminek nem értettem a miértjét. Velem lenne a baj? Nem, nem vagyok ronda. Az ízlésem egyébként teljesen eltér a megszokottól, de ezt nem tartom hátránynak, mert úgy is az enyém a jobb ;P Szeretek gondolkodni, ami egy elég érdekes szokás mostanában. Alapvetően ENTP/INTP vagyok, mikor mi,ennek megfelelően nem jellemző rám az érzelgés... Ja, igen, és szeretek vitatkozni meg filozofálni. Ezt nem mindenki szereti, mondjuk nem csodálkozom rajt :D Néha hajlamos vagyok depresszióba keveredni, főleg, ha sokáig nem tudok sportolni (bringázom). Igényem a változás, egyszerűen nem vagyok meg nélküle. Tényleg velem lenne a baj?

#magány #kolbász #ing #csalamadé #a Windows Phone halott #sárgarapea
2016. febr. 20. 21:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs veled. Nem minden lány ilyen. Én pl nem xD de valószínűleg ha nagyon szeretnék hibát találni, az az, hogy nem vagy elég érzelgős, mert a csajok szeretik a romantikus érzelgős fiúkat.
2016. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

En szemely szerint nem mindig tartom magam normalisnak...😂😂😂

Szoval bocsi:/

2016. márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Csak ne irigykedjetek!
2016. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
És küldjetek egy goprot, hero 4-et, akkor minden más lesz.
2016. márc. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#11-es nincs igazad... En nagyon romantikus es érzelgős vagyok verseket es dalokat irok a lányoknak neg rajzolok nékik es eleg nehez normalis lányt talalni aki ezt ertekeli...
2016. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Azért mert látásukat az iligység már elfoglalta.
2016. márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Látom itt vannak klisztián lajongói is. Jómagam is az vagyok telmészetesen. Ne iligykedjetek rá fatel miatt :((( Javaslom tekintsék meg a fatel nevű csatolnán található Linkin palk numb kalaokéját, lemek énektudáslól álulkodik.
2016. márc. 11. 20:52
 18/21 anonim ***** válasza:

Na jó, nem trollkodók, a hétvégére tekintettel, szóval, mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!


Ja, és éljenek a csajok!

2016. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszi, akkor mindenképpen megfogom nézni, és drukkolok, hogy találd meg a megfelelő lányt.
2016. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én is pont ilyen vagyok, mint te, csak lány verzióban :D

14/L

2016. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!