Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lemondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani a csajozásról és a lányokról?

Figyelt kérdés
Tizennyolc és fél éves vagyok és nem volt még senkim de nem is lehet, úgyhogy szeretném magamban eltemetni valahogy ezt az egész témát, valakinek sikerült már, vagy egyáltalán lehetséges?

2016. ápr. 6. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
soha nem fogsz tudni lemondania lányokról amíg léteznek ezen a bolygón mert mindig látni fogod őket és valakibe bele fogsz esni de mivel soha nem fogod megszólítani ezért örökké sóvárogni fogsz érte és így maradsz
2016. máj. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim válasza:
Akkor nem lesz csajod. Pont
2016. jún. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
23%

Miquel nek van igaza

Annak ellenére hogy én is majdenm olyan vagyok mint te(nincs önbizalmam, a külsőm a mai lányoknak bem felel meg,a belsőmmel nincs gond.)


Én egyszerűen nem kezdeményezek mert nem merek ennyi


De még mindíg azt mondom,hogy Miquelnek van igaza.

2016. jún. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
62%
szerintem a kérdező már felakasztotta magát :P
2016. jún. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 A kérdező kommentje:
Nem akasztottam :)) nem idegesitem magam a témán, hogy miért nincs barátnőm egyszerűen csak szeretném valahogy teljesen kitörölni a gondolatot is.
2016. jún. 18. 21:58
 36/66 anonim ***** válasza:
5%
hogyan tudnál lemondani róluk nos egyszerűű masztubál sokat... XD meg rugasd tökön magad akkor tuti nem kell majd csaj :D XDDDDD
2016. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim válasza:
62%
hogy akarod elérni azt hogy mások elfogadjanak/megszeressenek ha te magadat se fogadod el?:)
2016. júl. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem akarom, épp ezért érdekel csak az, hogy ne érdekeljen.
2016. júl. 5. 18:53
 39/66 anonim ***** válasza:
hmmmm..... fa-sza, kérdező neked sem kell szaporodnod
2016. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
Te sem nézel ki jól kérdező? A külsőm miatt nekem sem lehet barátnőm, mert egy olyan lány sincsen, akinek egy picit is tetszenék.... 20/F
2016. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!