Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lemondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani a csajozásról és a lányokról?

Figyelt kérdés
Tizennyolc és fél éves vagyok és nem volt még senkim de nem is lehet, úgyhogy szeretném magamban eltemetni valahogy ezt az egész témát, valakinek sikerült már, vagy egyáltalán lehetséges?

2016. ápr. 6. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
62%
ugyan 50-es a kérdező már elfogadta a nő nélküli életet és soha nem fog megváltozni mert ő egy saolin szerzetes xD
2016. júl. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 A kérdező kommentje:
Én nem siránkozok 47es nem tudom honnan veszed :)) nem is várok senkire aki majd kopog az ajtón es meg shaolin pap vagy micsoda sem vagyok :))
2016. júl. 28. 12:44
 53/66 anonim ***** válasza:

Dehogynem sirankozol. :'D Szerinted nem átlátszó ez az egész kérdés? :D

Tökéletesen látni hogy úgy írtad a kérdést és a válaszaidat,mintha Te nem is tudnád mi az az önsajnalkozás és azt hiszed nem esik le senkinek hogy ez az egész dolog mire megy ki.😂

2016. júl. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
szerintem ha ha nem akarsz csajt verd a farkad igy nem lesz olyan sok merevedésed... XDD ha már nem csajozol... bár olyat amit még nem is próbáltál ami nem is volt a tiéd arról elég nehéz lemondani nem gondolod kérdező?
2016. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
Sőt meg így könnyebb mert akinek mar volt valakije csak panaszkodik, hogy milyen rossz így barátnő meg szerelem nélkül. Nekem meg nem volt semmi, nem is vagyok a lányok kedvence, simán nem érdekel egyelőre. Remelem így is marad.
2016. aug. 8. 07:15
 56/66 anonim ***** válasza:
Hát én is remélem ne hogy olyanok legyenek az utódaid mint te :P
2016. aug. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:
Én is, ha lesznek.
2016. aug. 9. 20:01
 58/66 anonim ***** válasza:
De így nem lesznek ;) Soha nem lesz belőled apa soha nem lesz belőled senki de tudod mit nem baj nem is megérdemled meg hogy az legyél :)
2016. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
Azért nem erdemlem meg mert nem próbálkozok nyakra főre minden csajnal? Nem vagyok nőgyűlölő sem sok hozzam hasonlóval ellentétben nincs is rossz véleményem róluk akkor? Nem bírnám ki ha visszautasitnanak mivel nem vagyok hozza szokva. Épp elég volt az olyan megjegyzésekbol es helyzetekből mikor éreztették velem, hogy nem vagyok egy nagy szám... Az önbecsülésem es a kedvem pedig ennél többet ér. Ez nem olyan mint sok más pasinal, hogy hajszolják a nőket es a sok sikerült helyzetből van egy nehány visszautasítás ami tényleg nem jelent sok mindent annyi belefér alapon. De így mint nálam teljesen más, különben sem tudnám semmivel megtartani az illetőt ha sikerülne "megfogni" nincs sok pénzem rá, nem csinálok olyan dolgokat amik menőek a lányok szemében, vajon így, hogy szeretne valaki velem lenni... Es meg is értem, elismerem. Ezt mar sokszor leírtam csak, hogy értse meg mindenki aki olvassa es ne gondolja azt, hogy sajnáltatni szeretnem vele magam.
2016. aug. 9. 22:05
 60/66 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Hogy lehet az, hogy még mindig nem veszed észre, hogy amit csinálsz nem más, mint önsajnáltatás? Előttem is megmondták már, ha ebből nem fogod fel, akkor semmiből. Mondok neked valamit: nem tudsz lemondani a lányokról, mert te is ember vagy és igényelsz egy társat. Lassan tizenkilenc éves vagy. Miért nem állsz a talpadra? Még ha nincs is tökéletes külsőd, egy kis testmozgás csodákra lenne képes. Írod, hogy a személyiségeddel sem vagy megelégedve, de nem értem...miért nem változtatsz akkor? Amíg magadat nem fogadod el, addig ne várd, hogy a lányok is ezt tegyék. És talán visszautasítottak néhányan, de ettől még nem áll meg a világ. Tudod, hogy engem lány létemre mennyi pofára esés ért? Nekem sem volt még soha barátom, pedig veled egy idős vagyok. Mégsem siránkozom és nem adom fel, hanem fejlesztem magam, a külsőmet, a belsőmet és tudom, hogy lesz valaki, aki elfogad olyannak, aki vagyok. Vagy te nem hiszel ebben? Ideje egy kicsit változtatni a felfogásodon, mert így nem leszel más, csak egy gyenge ember, aki mindent felad, amit nem szerez meg azonnal.
2016. aug. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!