Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lemondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani a csajozásról és a lányokról?

Figyelt kérdés
Tizennyolc és fél éves vagyok és nem volt még senkim de nem is lehet, úgyhogy szeretném magamban eltemetni valahogy ezt az egész témát, valakinek sikerült már, vagy egyáltalán lehetséges?

2016. ápr. 6. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:
10-es, mit sikerült végül lemondani, vagy barátnőt szerezni?
2016. ápr. 7. 18:33
 12/66 anonim ***** válasza:
90%

Lemondani sikerült.

Nálam így néz ki a képlet:

-Lehetne barátnőm, de olyan lánynak/lányoknak tetszem akik nekem nem, így ez nem nyerő

-Olyan lány amelyik nekem tetszene, annak nem tetszem én, és tudom, hogy ez az én bűnöm, félek lépni, így ez sem.

1 hónapja kb. megismertem egy kedves lányt, akinek megtetszettem és csókolóztunk stb., de pár nap után elmúlt a varázs, a lány nem tetszett, úgymond "kihasználtam", de legalább rájöttem, hogy a női nem csak bonyolítja az életemet, így nem kérek belőlük.

2016. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
52%
Én sem nézek ki jól és én sem kellek a lányoknak. Még nekem sem volt még nagyon barátnőm, de próbálkozok......... Bár létezne olyan lány, akinek tetszenék... 19/F
2016. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
78%

Figyelj, te szerencsétlen majom! Tudod, hogyan tanultál meg járni? Eggyel többször álltál fel, mint ahányszor seggre estél. Most sincs nehezebb dolgod. Eggyel többször kell próbálkoznod, mint ahányszor pofára esel! Gyerekként felnőttebb voltál, mint most vagy?

Azt hiszed, másnak olyan marha könnyű? Nekem átlagban 15-20 pofára esés jött össze egy sikeres ismerkedéshez. Most ki lehet számolni, hogy a közel 50 kapcsolatomhoz hány kudarc társul.

2016. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet a csajozást és a járni tanulást egy lapon emlegetni. A kitartásodat csodálom de én ilyesmire nem vagyok képes.
2016. ápr. 11. 17:17
 16/66 anonim ***** válasza:
69%
Hát pedig pajti, az élet minden területén ugyanaz játszódik: Egyetlen sikeres embert sem találsz, aki feladta. Sikeres az lesz, aki nem adja fel.Ennyi a történet.
2016. ápr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:
Persze ez így van. De ha azt vesszük, hogy mennyi helyes srác van, márpedig a lányoknak ők kellenek amit teljesen el is fogadok és megértek mivel nekem is olyan lány kellene aki tetszik, akkor én, hogy szálljak ringbe velük?
2016. ápr. 11. 18:13
 18/66 anonim ***** válasza:
80%

Miquel ritka egy hülye sügér vagy!

Képzeld el, nem mindenki egyforma. Ha eljut ez a csökevényes agyadig, rájössz, hogy van akinek ez nem adatik meg. Lehet neked 20+ próbálkozás után sikerült, mert van egy tulajdonságod, a kitartás, hogy a szarból is felkelj. A kérdezőnek ez nincs meg. És van olyan személy is akinek második próbálkozásnál már sikerült.

Tudod te mi áll a kérdező mögött? Hogy miért nem lehet senkije? Ha szociális fóbiája van, ilyen üres barom szöveggel soha nem juttatod egyről a kettőre.

Ő azt kérte, hogy abban adjuk tanácsokat, hogy tudna lemondani a nőkről. Amit te csinálsz: azz olyan mintha egy hallal próbálnád elhitetni hogy tud lyukat ásni.

2016. ápr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
85%
Kedves utsó! Köszönöm a hízelgő jelzőt. Mindamellett, ha nem haragszol, pontosan arra igyekeztem rámutatni, hogy sokan vannak, akiknek nem akinek nem adatik meg, de vannak, akik tesznek ez ellen. Az iskolák is arra valók, hogy ne maradjunk egy kubikos értelmi szintjén. Fejlődni, fejlődni, fejlődni. Az meg engedelmeddel a kutyát se érdekli, hogy mi van kérdező mögött. Érdeklődésre az tarthat számot, hogy mi van előtte! Elhiheted, hogy az 57 évem első szakasza nekem sem volt fenékig tejföl. De ki a szart izgat például az, hogy 16 évesen már éjszakai vagonrakásokból, egyedül tartottam el magam? Hogy majd kiestem az iskolapadból, olyan álmos és fáradt voltam? Senki nem kíváncsi rá. Ami volt elmúlt. Tapasztalat leszűréséhez jó, de másért rugózni rajta meddő gatyázás.Azért van elöl a szemünk, hogy előrefelé nézzünk.
2016. ápr. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:

Megértelek miquel de különbözőek vagyunk, nekem nem megy úgy érzem, nem is erőltetem.

18-as megértetted a problémát, köszönöm :)

2016. ápr. 12. 17:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!