Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lemondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani a csajozásról és a lányokról?

Figyelt kérdés
Tizennyolc és fél éves vagyok és nem volt még senkim de nem is lehet, úgyhogy szeretném magamban eltemetni valahogy ezt az egész témát, valakinek sikerült már, vagy egyáltalán lehetséges?

2016. ápr. 6. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
Még valami. Régebben én is olyan voltam, mint te. Folyton sajnáltattam magam, azt hittem, így felfigyel rám valaki, de rájöttem, hogy csak elüldözöm magam mellől az embereket ezzel a viselkedéssel. Szóval szedd össze magad és kicsit gondold át a dolgokat. Egyedül akarsz maradni, keserűen vagy tenni is valamit és találni egy lányt, aki elfogad?
2016. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Önsajnáltatás a javából még mindig :D Amúgy ha tényleg nem érdekelne a csajozás akkor nem nézegetnéd meg hogy mégis mit írogatunk ide ;)
2016. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindenkinek a biztató szavakat es, hogy próbáltok segíteni vagy a tudtomra adni mi lesz de nem megy, most még nem... Talán egy idő múlva igen de nekem ahhoz, hogy lányokkal ismerkedjek nincs önbizalmam. Mindenki olyan szép meg látszik rajtuk, hogy maximálisan élvezik az életet mindenük megvan, nyilván olyan fiút választanak aki hoz egy "bizonyos" szintet.
2016. aug. 12. 21:43
 64/66 anonim ***** válasza:
Ne aggódj kérdező... Nem vagy egyedül.. Én sem kellek senkinek a külsőm mistt... Egy lánynak sem vagyok az esete............. 20/F
2016. aug. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 A kérdező kommentje:
Majd csak lesz valaki ha akarsz, ezt tudom mondani neked is.
2016. aug. 14. 13:32
 66/66 anonim válasza:
Az gond ha 12 evesen E-cigit szoktam szivni?
2016. okt. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!