Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet lemondani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet lemondani a csajozásról és a lányokról?

Figyelt kérdés
Tizennyolc és fél éves vagyok és nem volt még senkim de nem is lehet, úgyhogy szeretném magamban eltemetni valahogy ezt az egész témát, valakinek sikerült már, vagy egyáltalán lehetséges?

2016. ápr. 6. 18:47
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
76%
Én Miquel-nek adok igazat. Figyelj, mész lányról lányra előbb-utóbb találsz egyet. Most ha visszautasít akkor mi van? Semmi. Maradtál csaj nélkül, nem lett rosszabb a helyzeted.
2016. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
81%
Itt hiába pofáztok motivációs dumákkal, mert nem fogjátok előbbre juttatni. Értsétek meg, nem fejlődőképes, ő nem ti. Lehet nektek bevált ez az elmélet, de mint nála is, nálam és sok másnál is ez nem fog menni. Nem így fogjuk fel a dolgot és nem lehet csak "úgy" megváltoztatni!
2016. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
46%

De miért?! Most van egy lány tetszik nekem. Most mi van ha odamegyek hozzá? Max azt mondja, hogy bocs de nem, vagy bocs van barátom.


Meg fog ölni? -Nem

Ki fog nevetni hangosan? -Nem

Ordítva fog elküldeni (már ha el fog)? -Nem


Nem kell túlgondolni a lányokat, és valami misztikus lénynek tekinteni őket. Egyszerű emberek ők is...

2016. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 A kérdező kommentje:

Azért mert nálad ott van a lehetőség az igenre, meg van akinek az igenre mindig 80%-os esélye van.

Ha én nem érzem magam egész egyszerűen ezen a szinten meg nem is vagyok és tudom, hogy semmi esély akkor nincs miért odamenjek. Ha szép lányt látok valahol akkor vagy átmegyek a másik oldalra vagy teljesen elfordítom a fejemet annyira ki tud készíteni, még a közelükbe se szeretek lenni mert csak feszengek, nemhogy megszólítani.

2016. ápr. 13. 15:30
 25/66 anonim ***** válasza:
46%

"

Azért mert nálad ott van a lehetőség az igenre, meg van akinek az igenre mindig 80%-os esélye van. "


Na na na na! Ácsi, mire igen nem mindegy, azt az igen nem csak kapja valaki, nem beáll a sorba és amikor ódért adnak neki egyet, a lószart, szépen meg kell dolgozni érte! Mitől félsz? Leégsz, ha próbálkozol a csajoknál? (Ki előtt is?)....

2016. ápr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:
Aki alapból jól néz ki és egy kicsit ad magára az máris tobb eséllyel indul.
2016. ápr. 15. 12:37
 27/66 anonim ***** válasza:
"és egy kicsit ad magára" Ez például szerintem alapvető dolog kéne, hogy legyen... De rendben, jó utón vagy a lemondás felé, még egy kis önsajnálat és ücsörgés a "szarban" és meg is lesz az...
2016. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egy szépség, de ronda se. Ha ez megnyugtat: volt már olyan, hogy egy ronda dagi pasival jött össze a csaj, akinél előtte próbálkoztam és úgy lepattintott, mint állat. Szóval ne add fel!

A személyiségedet meg ha tudod, hogy nem jó, akkor dolgozz rajta. De itt a másik jó hírem: a csajok buknak a bunkó pasikra, mert az erőt és lazaságot látják bele és érdekesnek találják. Szóval még akkor is lehet nőd, ha amúgy szemét vagy velük.

2016. máj. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
43%

Én mint lány azt mondom,hogy szerintem se állj így a dolgokhoz.

Tényleg nem harapunk,szerintem a legtöbb lányban van annyi hogyha el is küld,azt ne úgy tegye hogy porig aláz. Biztos akadnak ilyenek,de te is inkább olyat keress akin már ránézésre látszik hogy kedves. Ne add fel,még fiatal vagy bármi megtörténhet!!

2016. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mit, kisnyúl? Bäszd meg a fűnyíródat!
2016. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!