Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kilátástalan a helyzet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kilátástalan a helyzet?

Figyelt kérdés

szögezzük le: egyáltalán nem vagyok olyan lány, aki az érzelmeit kimutassa, pláne nem a "kiszemelt" fiú felé. most mégis úgy adódott, hogy rövid ismerettség után, és kábé egy hónap elteltével ráírtam a fiúra. BORZALMAS VOLT! Egy kérdéssel/témával/okkal írtam rá, tehát nem is tudta teljesen leszűrni, hogy bejön nekem. De mindenre egyszavas választ adott, nekem nagyon elutasítónak tűnt (itt megjegyezném: az egyik közös ismerős azt mondta, csak belebeszélem, és fb-on a srác amúgy sem valami bőbeszédű). Szóval nem is írtunk sokat (az össz beszélgetésünknek kb. 80%-ban én beszéltem...). Errefel egy hétre rá a szomszéd osztályból a csaj kérdi, hogy na, mi a helyzet a sráccal? én persze először ledöbbentem, de gyorsan kapcsolatam, s mondtam, hogy semmi, egyszer találkoztunk, de nem ismerem azon túl - és ez persze mind igaz is volt. Aztán megkérdeztem tőle, hogy mégis miért kérdi, és akkor csak annyit mondott, hogy hát a sráccal írt, és ő mondta el, hogy ráírtam... És az a közös ismerősünk a sráccal (kb csak ő tud mélyebben a dologról), mondta, hogy hát ja, a csávesz annyira lepcsesszájú, hogy már kábé a fél sulija tudja (nem egy suliba járunk). Gondolom túlzott, de biztos "pár" embernek elmondta a srác, hogy írtunk. DE MIÉRT??? Most mit csináljak? Kimagyarázhatom magam, hogy csak ezt meg azt akartam megtudni a fiútól, de vagy elhiszik vagy nem. Még lehet esélyem a fiúnál? Vagy akkora nagy egónak hiszi magát, hogy azért mondta el mindenkinek, mert szivatni akar?

Amúgy meg senki felé nem szoktam kimutatni az érzéseimet, így ez a ráírás nálam nagyon nagy dolog volt...



2016. máj. 27. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Milyen énje fogott meg????

Az egyszavas válaszokkal??

2016. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem az. mint mondtam, előtte TALÁLKOZTUNK, és ott nem volt ilyen, sőt, sokat poénkodott, és szemeztünk is. ezért nem értem mi történt facebookon...

jaaaaaaaaaaj

2016. máj. 27. 22:42
 13/15 anonim ***** válasza:
Kincsem jegyezd meg fb-n mindenki más mint élőbe. Ott kinyílik a csipájuk, vagy éppen neki fognak bunkózni. Élőben meg hízelegnek, kedvesek meg minden. :P
2016. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mi a ráknak írtok rá nyamvadék fiúkra, ti lányok??? Aztán meg csodálkoztok hogy kicikiznek, lejáratnak...

Egy pasi úgyis csak azt értékeli, amiért maga dolgozott meg. Ez meg még csak nem is pasi, csak egy kis görcs...

2016. jún. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
én meg honnan tudhattam volna, hogy ilyen kis nyamvadék? :))
2016. jún. 24. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!