Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy csak a szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a szép lányok kellenek a fiúknak?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok nem épp egy top modell de a humorom rendben van és ígyse kellek senkinek. Kezdem azt hinni csak a külső számít a fiúknak. Történt egyszer hogy jól elbeszélgettem egy fiúval mire megjelent mellettünk egy másik lány meglibbentette a haját a fiú pedig csak annyit mondott tök bárgyú hanfon tőlem lefordulva hogy "Szia szépség". Mindenkivel ez van aki nem modell alkat ( én is vékony vagyok csak alacsony) az nem kell? 16/l

2016. aug. 6. 12:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
A szépség az egy szubjektív dolog. Mindenkinek más a szép. Szóval a nagy számok törvénye alapján te is tetszeni fpgsz majd valakinek. Amúgy most őszintén te összejönnél olyannal aki neked nem tetszik? Nem kérhetsz ilyenre senkit sem.
2016. aug. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Jajj most mit nyavajogsz itt?? Van millio meg egy ilyen kerdes keress ra de nem kell itt nyavajogni meg keretni magad hogy "nem kellek senkinek bruhuhu"meg "csak a modell alkatok jonnek be fiuknak" persze hidd azt.. -.-"
2016. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Egyik ismerősöm kifejezetten undorodik a vékony nőktől. Neki legyen mit fogni.
2016. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%

a lányoknak is csak a külső a fontos...(na meg emnnyi pénze van az illetőnek) mit it a kérdés?

#basszavilágra

2016. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

Elmesélek valamit, hogy működik a társadalom.

Szegény vagy: Vesztes vagy!

Van pénzed: Nyertes vagy!

Nincs munkád: Vesztes vagy!

Nincs sok barátod: Vesztes vagy!

Csúnya a csajod: Vesztes vagy!

Szép a nőd: Ez igen, nyertél!


Így van beidegződve a társadalomban, úgyhogy ez van.

2016. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekem nem a kinézet a lényeg, így én szívesen ismerkednék veled :)
2016. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
mert a csajoknak nem a külső a fontos mi? meg hogy legyen magas helyes izmos meg nem árt ha van pénze! de am le is lehet fogyni meg sminkelni is lehet
2016. aug. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, te adnál esélyt olyan fiúnak, akit csúnyának tartasz?
2016. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#7, #8 +1

"Miért van az hogy csak a helyes fiúk kellenek a lányoknak?"

2016. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a fiúk nagy részét még csak a különösen szép lányok érdeklik, majd ha 20 felett lesznek, és komoly kapcsolatra vágynak, na majd akkor fognak érdeklődni irántad a hozzád hasonlók, de akkor te se egy fullos modellt várjál.
2016. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!