Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a kevésbé szép lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kevésbé szép lányok kellenek a jó pasiknak?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel azt vettük észre,hogy egyre több párt látunk, ahol a fiú sokkal jobban néz ki,mint a lány. Mi nem tartjuk magunkat rondának,sőt..Emellett jófejek vagyunk, jó humorral, könnyen barátkozunk,még sem talál meg olyan,aki nekünk is tetszene. Ez miért van?
2014. aug. 21. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
45%
Talán mert a fiúk kevésbé felszínesek. Ezt én is tapasztaltam.
2014. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem inkább csak túl sokat képzeltek magatokról. Amúgy meg ha a pasik velük vannak, akkor őket látják a szépnek, és nem titeket. Tudom ez nagy érvágás nektek :-)
2014. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
60%

Magasra teszitek a mércét, ezért nem érdeklődik nálatok senki. Inkább egy csunyácskábbnál, aki lehet, hogy még jobb fej mint ti. Így látatlanban ennyit tudok momndani.

Írj, ha akarsz ismerkedni :D

2014. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
55%
a belső, a kisugárzás...nem csak az arc a fontos és nem csak a test...a test az elme és a lélek hármasa az ember :) gondolom akiket ti láttok nem felszínesek, hogy csupán a test felszín egy kis része alapján döntsenek csak...de ti sem maradtok egyedül ha nem szeretnétek :)
2014. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
76%
Mert olyan emberi érték van bennük, ami esetleg bennetek nincs.
2014. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
82%
Lehet túl szépek vagytok, és úgy gondolják nem lenne esélyük nálatok.
2014. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
58%
Mert könnyebben megkaphatják őket, tőletek inkább tartanak, mert félnek a visszautasítástól. Nekem se lett volna sose párkapcsolatom, ha nem én megyek oda a kiszemelt pasihoz. Utólag mind azt mondták, hogy nem gondolták volna, hogy van esélyük nálam. Aki pedig az elvagy szállva magamtól dumával jön, annak üzenem, hogy itt nyilván minden nő max. csak átlagos lehet, lófejjel és bálna/csontváztesttel, igaz, cicuskáim?
2014. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egoizmus kövéren befigyel nálatok. Ember nem mond magára ilyet, hogy jófej, meg szép... Ezeket mások mondhatják. Magunkra ilyet ne csillagocskáim.
2014. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:

A lehetséges válaszok erre:


1. Túl magasra teszitek a mércét.

2. Túl sokat képzeltek magatokról.

3. Nem jó helyen keresgéltek


Én kövér vagyok, mégis 19 éves korom óta folyamatosan voltak férfiak körülöttem.

2014. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
52%
Hát akkor mit mondjak? Azt, hogy olyan ronda vagyok, hogy vödröt kéne hordanom a fejemen, mikor nem is igaz? Itt te nem vagy tisztában azzal, hogy mit jelent az egoizmus tündérem. Az, hogy tisztában vagyok a saját adottságaimmal, NEM egoizmus, egyébként pedig nem vagyok a hamis szerénység híve. Tudom magamról, hogy szép vagyok? Persze. Tudom, hogy nem vagyok bombanő, és van még mit javítanom magamon? Persze. Akkor itt ki is van elszállva magától? Kinek is érdeke az, hogy minden nő ronda dögnek higyje magát? Naugye.
2014. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!