Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » E/INTJ-ként miért nem érdeklem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E/INTJ-ként miért nem érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés

Őszíntén megértem, én egy elég komoly személyiség vagyok. Szeretem ha valamit elmagyaráznak nekem az tudományos szemszögből van lealapozva. Mindenre nyitott vagyok egyébként. De furcsa módon közben társasági lény is. Nem hiába jött ki 50% E és I között. Külsőleg edzett vékony testalkatom van, tehát erre sem lehet panasz már ha jönne. Ambícionózus ember vagyok :) Valójában nem zavar, hogy nincs barátom már egy ideje, de ha odajön hozzám valaki csak nagy ritkán kerekedik belőle igazi beszélgetés :)

20/L



2016. aug. 29. 20:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is INTJ vagyok:)
2016. aug. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
7%

tudomanyosan elkezdted kutatni azt h te megis melyikbe tartozol majd ide kiirtad h ilyen tipuskent mert nem erdekled oket.


Na ezert mem erdekled oket

2016. aug. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

#12

Lehet igazad van :o Lehet inkább valami ÉRTELMESEBB dolog után kéne néznem mint pl sminkelési tippek, a leggyorsabb fogyókúra vagy, hogy melyik bulin d*gassam meg magam. Elég általános példákat hoztam föl. Szerintem egy tudomány tanulmányozása igenis érdekesebb ezeknél :) Lehet én vagyok a hülye :(

2016. aug. 30. 12:33
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Én INFJ vagyok, a legritkább :)

Több ilyen teszt is ezt hozta ki nekem.


Az ENTJ-s leírás neekm kifejezetten "nemtetszős", az INTJ viszont már jobb. :)


És amit leírtál, az alapján semmi gond nincs veled.

2016. aug. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
62%
Ebbe a kérdésbe még a fogam is beletörik. :)
2016. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

14#

Én is INFJ vagyok :))

18/l

2016. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

nehéz megtippelni, hogy miért nem érdekled a fiúkat. millió és egy oka lehet. éppúgy külső, belső, viselkedési, stílusbeli, mint ahogy az is lehet, hogy ezek közt a harmóniát nem érzik benned.

elég valószínűnek tűnik az is, hogy nem a megfelelő fiúkkal találkozol, talán nem is a legjobb helyeken és talán nem is jó módon ismerkedsz velük.


az érdeklődéseddel, személyiségeddel, stb. semmi gond nincs. persze fejlődni, sokoldalúbbá válni mindig lehet és érdemes is. azt kéne kitalálnod, hogy a hozzád illő srácokat hol és hogyan találhatod meg.

2016. aug. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#16: Pacsiiiiiiiii! :)
2016. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
:))
2016. aug. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#17 köszönöm az értelmes választ :)


Pfúúú látom forradalmat robbantottam, pedig nem is kérdeztem ki milyen típus :D

2016. szept. 1. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!