Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bukik minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukik minden lány (tisztelet a kivételnek) a 40 kilos páwákra?

Figyelt kérdés
Én rocker vagyok és egy "testkereskedő" lazán közölte velem h nem szereti a rockereket és másnap összejött egy undorito páwával. Amugy is rühellem a páwákat de mostantol hidegvérrel ki tudnám nyirni őket. Komolyan, hogyha meg kell védenie a lányt akkor mit csinál az acélbetétesemmel a szájában a páwa? Nem szoktam kötekedni de más igen.És ha egy nagy darab srác beleköt akkor mi van? Elfut? A csajt meg ott hagyja? Nem értem mért buknak a lányok a 40 kilos páwákra. Semmi férfias nincs bennük. Divatbol összejönni valakivel.. Nem azért mondom h "jaaaj bezzeg a rockerek milyen királyak" nem nem kell rockernek lenni ahhoz h férfias legyél. De a páwánál minden férfiasabb.

2016. nov. 3. 18:25
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
Az életfelfogásra térve azt hiszi ettől menő,főleg ha bulizik,iszik,cigizik húzza a csajokat de komoly dolgokra nem képes ma ez holnap az,ebben nincs semmi egyedi ez gusztustalan a számomra
2016. nov. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Jo látni h vannak rendes jo izlésű emberek is :) és ténleg bocsi nem a súly a lenyeg. Lehet valaki stilusos anélkül h páwa lenne
2016. nov. 3. 19:03
 13/51 anonim ***** válasza:
16%
Hogy mit csinálnék én ? Én meg a rockereket utálom előcsattintanám a viperát és onnantól kezdve cseszheted az acélbetétesed. Bármilyen papír gyerek lendít vele annyi törött testrészed lesz ahányszor rádcsapott xd
2016. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
62%
Főleg azért mert ez már 2016. Ez a tipikus férfiasság már kiment a divatból nagyon sok helyen, most már a kis szűk térdig letolt nacik, beltérben hordható körsálak és a péniszig kivágott V nyakú pólók hódítanak. Valószínű, hogyha egy nagy darab srác beleköt a páwába akkor elszalad és otthagyja a csajt, de akkor sem fognak szakítani, azt elhiheted. A nők nagyon megengedőek azzal akit vonzónak találnak, ezt angolul Halo effektnek hívják. Ha nem tetszel nekik lehetsz akármilyen kigyúrt acélbetétes rocker, lesuttyóznak majd, de ha tetszel nekik, akkor lehetsz egy kis 40 kilós homár is, nem fogja őket érdekelni.
2016. nov. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:

1, mert sajnos 20 évvel le vagy maradva és a lányok nem a rockereket látják helyesnek,hanem igen SAJNOS a páwákat.

2,már ne is haragudj, de egy lány jobban elvisel szerintem egy humoros fiút, mint egy ,,hhuuhhhh egy rocker vok oszt szet rugom a pofajat azzal a retkes ósdi bakanccsal."

3,fel a fejjel haver! El sem hiszed, hogy mennyi rocker csaj van ;)

Szerintem ez lehet, de javitsatok ki ha nem..

Ja és egy divatos és mégis izmos az edzések miatt NEM Páwá/14 :"D

2016. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
Mert valami furcsa okból kifolyólag ez a menő. Nem kifejezetten tudok vele azonosulni, számomra sokkal imponálóbb a klasszikus férfias férfi kép.
2016. nov. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
83%
Én lány vagyok, és egyáltalán nem vonzanak a "páwa" fiúk. 15/L
2016. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, mi a vonzó bennük, ha amúgy normálisak, akkor semmi gond, haverkodok velük, de mint "pasi" nem érdekelnek. Nem szeretem, ha egy fiú jobban szeret vásárolni nálam, és más sincs az instagrammján/facebookján, mint a cipője vagy az új sérója... A csőgatyáról nem is beszélek:DD Fiúk, NE hordjatok csőgatyát:DD
2016. nov. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Ertem en,hogy frusztralt vagy,de honnan tudnank mi,hogy nehany lanynak miert tetszenek az ilyen pasik?:D Lehet,hogy ok maguk sem tudjak megindokolni.

Nekem peldaul nagyon bejonnek a voros haju fiuk. Hogy miert? Nem tudom. Nincs mindennek kulonosebb oka.

Nyugi,majd talalsz egy szamodra megfelelo,aranyos,szep lanyt. Addig pedig meg talalkozni fogsz jo sokkal,aki nem lesz az igazi. Ilyen ez.

2016. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan lány van aki nem páwákra bukik. Én se az alapján választottam magamnak a barátomat, hogy hogy néz ki. És szerintem azért legalább a lányok fele nem divat alapjan jönnek össze valakivel. Persze ebben a vilagban már számit az is, de nem ez a döntő és sajnálom ha te ezt igy látod...
2016. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!