Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért bukik minden lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukik minden lány (tisztelet a kivételnek) a 40 kilos páwákra?

Figyelt kérdés
Én rocker vagyok és egy "testkereskedő" lazán közölte velem h nem szereti a rockereket és másnap összejött egy undorito páwával. Amugy is rühellem a páwákat de mostantol hidegvérrel ki tudnám nyirni őket. Komolyan, hogyha meg kell védenie a lányt akkor mit csinál az acélbetétesemmel a szájában a páwa? Nem szoktam kötekedni de más igen.És ha egy nagy darab srác beleköt akkor mi van? Elfut? A csajt meg ott hagyja? Nem értem mért buknak a lányok a 40 kilos páwákra. Semmi férfias nincs bennük. Divatbol összejönni valakivel.. Nem azért mondom h "jaaaj bezzeg a rockerek milyen királyak" nem nem kell rockernek lenni ahhoz h férfias legyél. De a páwánál minden férfiasabb.

2016. nov. 3. 18:25
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

Te folyamatosan magadat járatod le remélem tisztában vagy ezzel.Játszod itt a laza gyereket hogy nőzés meg buli közben megveted aki iszik...

Nyilván vagy mosógép frekvenciát vagy nagyon menő wiz khalifát hallgatsz amit szerintem nem kell leírnom miről szól és te osztod az észt hogy patkánymérges füves cigi...

Inkább tényleg gondolkozz el hogy biztos élned kell e mert ennyi ésszel nem sokra fogod vinni.Nem tudom hogy te tényleg így látod a világot vagy csak troll vagy de mindkét verzió egy elég durva szegénységi bizonyítvány magadról.Amúgy nem képviselem egyik stílust sem szóval itt is besültél.Na mindegy,én itt befejeztem.

2016. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:

Annyira gyökerek vagytok.


1.) Nincsenek páwák. A páwák pont olyan balfékek miatt "jöttek létre" ,mint az utolsó válaszoló. Siránkozás = eredmény.

Szánalmasak vagytok.

2016. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Ééés...már megint miattam szidják egymást az emberek..Nem mindegy h mit sziv iszik vagy hogy milyen telefonja van vagy hogy hány csaja van vagy hogy mit hallgat vagy hogy milyen stilusu? Nem is ismeritek egymást könyörgöm legalább itt legyen béke :)
2016. nov. 7. 16:35
 34/51 A kérdező kommentje:

Nem kell egymás torkának esni csak mert más véleményen van a másik. Azért irtam ki a kérdésem h mindenki leirja a véleményét nem azért hogy háborút szitsak :) ha valaki azt szereti szeresse azt de nem kell mindenkinek azt szeretni. De ettől lehet valaki jo ember és nem kell előitélesnek lenni.


Egyébként köszönet mindazoknak akik irtak :) (igazábol ezt a kérdést nem nagyon lehet megválaszolni de köszönöm a válaszokat)

2016. nov. 7. 16:39
 35/51 A kérdező kommentje:
Mellesleg megjegyzem....az a páwa gyilkosos meg rocker gyilkosos hasonlat nem volt tul diszkrét.. Ugyanannyi páwa lehet gyilkos mint rocker..az mind1 melyik vagy nen zárja ki az h egy psichopata állat legyél nem rossz indulatbol mondtan ezt, ne vedd magadra :)
2016. nov. 7. 19:28
 36/51 anonim ***** válasza:
Tata figyeljen mar ide!!! Nem hallgatom az egyiket sem a felsoroltak kozul... A veteran ur meg jobban ismeri talan.mint en :DDD Honnan tudod h en mit hallgatok? Ha tudni akarod en Soul-t hallgtok neha napjan meg rockot is... Ettol meg nem vagyok rocker... Hallja milyen volt a II. Vhb? A nacik kemenyen fejbe talaltak egy csovel? Hallja maga szedi a gyogyszereit? Boztos nagyon megartott az I.vhb-ban bevetett gaz.... Sajnalom hogy nem jut ripedonra... De asszem van ra egy kis kedvezmeny:)
2016. nov. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Kerdezo nem veszem rosszra... Ifazad van... De 1.000.000 pawabol talan 1 líhet pszcihopata gyilkos... Mivel a metalosok olyan satanista tenet hallgatnak ami siman felbuzditharja oket a gyilkossagra...Es valljuk be... Mi nem vetemednenk gyilkossagra.. Max verekedesre.. De nem ismerek egy pawat sem aki ilyenre vetemedne... De mindegy... En sem akartalak megbanrani:) csab pelda colt... Egyebkent igaza van az egyik valaszolonak... A pawasag is ugyan olyan lazadas mint barmi mas... Mi a ruhankkal es a hajunkkal mutatjuk meg h mashogy gondolkodunk es h masok vagyunk... Ti meg egyszeruen a kinezetetekkel:DDDD
2016. nov. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:

#21/37

Téged legszívesebben pofán basználak egy helyesírási szótárral ^^ c: (rocker lány)

2016. nov. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
#Utolsó: Én meg mással. ;) <3 (pártatlan kanos fiú)
2016. nov. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Itt a pont kedves rocker lány és utolsó,bele kellene verni a páwák fejébe a metál örömét,és addig ne legyen már feltételezés amíg azt se tudja mi az a rock,metál.Aztán belém ne kössön kivéve ha ő is rocker,kemény metált hallgat ismer egy kis zene történelmet a műfajon belül és metált játszik zúzós hangú gitáron :D
2016. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!