Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon sokat aggódom azon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat aggódom azon hogy nekem még egy párkapcsolatom sem volt, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
életemben egyszer csókolóztam de abból sem lett semmi. lassan 16 éves leszek,a barátnőim sorba fiúznak. Mindenki rájuk ír, rám senki.szerintetek mit tegyek?
2017. jan. 1. 22:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezen aggódni kéne. Nem éri meg. Valaki valamelyik kérdésnél írta még régebben, hogy ilyen korban valószínűleg nem lesz életre szóló, ha elváltok csak szenvedsz, ebben van valami.
2017. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Semmit ne tegyél. A barátnődnek van pasija? És aztán!

Inkább légy boldog, hogy meg senkire nem kell féltékenynek lenned. 😉 Élvezd az életet. Szinglin. 😉


Majd a barátnőid pasijai sorban szakítanak velük, ok meg sírhatnak majd. Hidd el, ott elmegy majd a kedved a fiúktól jo időre 😉

2017. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Örülj h még nem kell azon aggodnod h mikor csalnak meg ! Hidd el attol h nekik van barátjuk nem biztos h jolis érzik magukat a kapcdolatukba . Nem késtél le semmiröl amugyid jobb késöbb mint soha :)
2017. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Viszont azt is mondjak, hogy a tinikorban kell a tapasztalatokat felszedni, jogy a kesobbiekben jobban menjen pld a csok vagy az ungabunga.

Irj te ra a fiukra ha qnnyira akarsz, csak!!!! Ne vidd tulzasba, mert lehet konnyen kaphatonak bejegeznek el.

17F

2017. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha normális vagy és csinos akkor jó esélyeid vannak egy olyan lányért én is kb ölni tudnék me sokat dob az is ha elfogadod magad tökmindegy hogy nézel ki a kisugárzásra kihat hogy milyen viszonyban vagy önmagaddal
2017. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én 17 leszek és mégsem volt semmi. Csók sem. Kár ezen aggódni, attól hogy a környezeted szerencsésebb ezen a téren, még nem vagy selejtes. 16 év nem év.
2017. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2017. jan. 1. 22:14
 8/14 anonim ***** válasza:
4# elég érdekes kifejezés az ungabunga XD
2017. jan. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elnézést, akkor hogy a kéősbbiekben jobban menjen a testi és lelki összekapcsolódás fizikai megtestesülése, magyarul tudj du*ni

Ez már jobb utolsó?

2017. jan. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező nekem sincs barátnőm, ha akarsz akkor írhatsz ha meg akarsz ismerni 18/f
2017. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!