Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiuk, titeket zavar, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavar, ha egy lany kicsit elkenyeztetett?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 16. 22:26
1 2
 11/16 anonim válasza:
0%
Ha jó a szex, és benne van mindenben nem zavar! A többi tolerancia kérdése!:-)
2017. ápr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján amit te leírtál, nem mondanám hogy elkényeztetett vagy. Csak az osztálytársaid féltékenyek. Őszintén szólva, én is féltékeny vagyok. Nem ítéllek el érte, hanem csak örültem volna ha az én szüleim is eltudnak kényeztetni.


Viszont én azt javaslom hogy tanulj meg főzni. Nem azért mert lányként az a dolgod vagy hasonló szexista hülyeség, hanem azért mert nagyon hasznos lesz felnőtt korodban. Én 22 éves fiú/férfi vagyok és tudok+szeretek főzni, érdemes volt megtanulnom.

2017. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Misike21 válasza:
Egyáltalán ne érdekeljen mit gondolnak az iskolatársaid. Így vagy jó ahogy vagy . Szerintem is csak irigykednek .
2017. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 akarkizoltan56 válasza:
igen,zavar
2017. ápr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
Hat a valszolok nagy resze el van kenyztetve. En rohadtul jo helyre szulettem,de kb mindenert meg kellett dolgoznom. Apam farzsebbol kicsengethetett volna 2 kocsit is nekem,de nem tette. Tudod miert? Mert nem akarta hogy egy elkenyeztetett pocs legyek. Nem irigyek rad. A szuleid penzere irigyek,meg arra hogy amig nekik akar tobb napot kell dolgozniuk 10-20k-ert,addig te megkapod gyakorlatilag a semmiert. Nem tudod ertekelni azt az osszeget amit alad raknak. Nekem a tanittatasomon es az etkezesemen kivul nem fizettek semmit,megis ONEROBOL felepitettem az eletemet,mert ismerem a penz erteket. Most jobban elek gyakorlatilag mint a szuleim,es semmiben nem segitettek. Nem is vartam el soha. Soha nem dicsekedtem azzal amim van,mert ez Magyarorszag,es igen,jo par embernek szarul esik hogy ok gurcolhetnek akarmennyit, nemtudnak 1rol a 2re lepni. En azt tanacsolom hogy fogd vissza magad a draga dolgok teren es inkabb dolgozz. Ra fogsz te is jonni hogy igenis el vagy kenyeztetve. Nyugodtan lepontozhattok.
2017. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Kedves Kérdező, engem egyáltalán nem zavar, sőt! :) Nekem imponáló, ha a lány el van kényeztetve, mert így vélhetően dominánsabb is, és könnyebben tudnék a rabszolgája lenni, ami számomra fontos egy kapcsolatban. :$$


29/F

2019. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!