Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda fiu vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiu vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy lehet valaha szereto parja egy ronda, nem kigyurt fiunak?? Aki csunya megdogolhet a nok szemeben a fenebe egyedul? :( probalok jol kinezni regota sportolok meg adok magamra meg minden de ronda maradtam :(

18f



2017. máj. 21. 22:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
És hiába mondod hogy benned nem most csúnyának tartod magad, később meg az emberiséget fogod hibáztatni, aztán az elutasító lányokat és mit ad isten elégtételt követelsz majd az életedért. Hát ezt nem szabad hagynod.
2017. máj. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Nem vagyok gonosz csak teljesen csalodott es szettort

Foleg hogy hisba eddzem meg figyelek h hogy nezzfk ki: semmi erefmenye

2017. máj. 22. 00:12
 13/30 anonim ***** válasza:
Nem azért nem hívlak "férfinak" mert ronda vagy, hanem azért, mert egy depressziós vagdosós kékhajú emos tini jut eszembe miközben az írásod olvasom. A lelki állapotodnak semmi köze nem lenne a külsődhöz, ha felnőttként tudnál gondolkodni.
2017. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Mekkora hülye emberek vannak itt

Hogyne lenne köze a külsőjének ahhoz hogy milyen párja lesz stb?

Persze,te az ember lelkébe és személyiségébe szeretsz bele,hogyne....

Undorító...

Kérdező,te meg ne búslakodj,biztos hogy lesz olyan lány akinek pontosan te fogsz "kelleni" ha eddig nem tetted volna meg akkor változtass a külsődön,de légy önmagad,ne valami betanult imidzset próbálj beadni senkinek.

2017. máj. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim válasza:
Olyan nincs, hogy csúnya. Senki sem csúnya csak önbizalom hiánya van. Ha akarsz küldhetsz képet majd írok véleményt.
2017. máj. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Tvájlájt nem írta senki, hogy a külső nem határozza meg a párja "minőségét", mert persze de, viszont nem feltétlen negatív értelemben. Mennyiségbe viszont tényleg nem számít, nem tudom mi abban az undorító, hogy őszintén írok. Kecsegtesd még pár kamu dumával aztán a végén a 8.-ról integet vissza, amiért "segítséggel" sem sikerült. Gratulálok.
2017. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Amúgy másként nézel ki ha azt mondod hogy én ocsmány vagyok és ezt tudom. Vagy ha azt mondod hogy nálam nincs helyesebb srác. És ezt a testtartás is tükrözi ami az öszlépbe bele tartozik.
2017. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Akkor leugrik.

Természetes kiválasztódás szót gondolom ismered.

Nem a belseje fog megfogni a párodban,nem a lelkét látod meg először amikor ránézel...

De rendben,mondjátok csak neki,kerülgessétek a forró kását.

2017. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Társadalmon belül nem létezik természetes kiválasztódás, ezt gondolom tudod.


Nem kerülgetünk semmit, és az, hogy a külsőség-e az első, ami megfog a személyben teljesen szituációfüggő.

2017. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Tiszteletben tartom a véleményed,de szerintem ez hülyeség.de én részemről lezártam a vitát.
2017. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!