Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda fiu vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiu vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy lehet valaha szereto parja egy ronda, nem kigyurt fiunak?? Aki csunya megdogolhet a nok szemeben a fenebe egyedul? :( probalok jol kinezni regota sportolok meg adok magamra meg minden de ronda maradtam :(

18f



2017. máj. 21. 22:40
1 2 3
 21/30 anonim válasza:

Ha nem érzed jól magad a bőröndben, miért nem teszel ellene?

Olyan nincs, hogy folyamatosan edzesz, de nem történik semmi. Vagy keveset sportolsz, vagy pedig a sport mellett eszel sok édességet.

Figyelj, nekem sem a külső az első, de ha tényleg úgy érzed, hogy nem vagy megelégedve magaddal, akkor csinálj valamit magaddal, ne pedig sírj. Én tavalyig még tök "ronda" voltam, minden kép, amin én szerepeltem, rosszul sikerült, frufrum volt és kisgyerekeknek való ruháim voltak.

De tettem ellene, sikerült megelegednem magammal, és önbizalmam is lett. (Valamennyi:D)

Szóval én megértelek, de ha csak ülsz és nyivakolsz, nem fog történni semmi. Először bekulj ki magaddal, aztán jöhet a barátnőzés.:)


Hajrá.

2017. máj. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:

Utolsó vagyok, bocsi, azt lefelejtettem, hogy


14/L

2017. máj. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
22-es jól mondja,először magadat kell elfogadnod,aztán jöhet a többi.
2017. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Igazabol ha befeszitem a bicepszem nagyon latszik meg dicserik is meg a tricepszet is meg van 6 kockam is csak vekony maradtam :(
2017. máj. 23. 20:11
 25/30 anonim válasza:

Szeretnél bicepszet/kockahasat?

Vagy csak a lányok miatt szeretnél? Figyelj, olyan legyél, amilyen te akarsz. Ha izmos, akkor eddz sokat, ne add fel. Ha nem akarsz olyan lenni, akkor ne legyél olyan.

Bátyám 18 éves, neki sem volt még barátnője, de neki inkább azért nem mert mindig csak otthon ül.

Egy kis duci, nem túlsúlyos, de picit nagydarab a tesóm, erős, mert sportol, de egyáltalán nincs bicepsze és kockahasa. Viszont szerintem baromi helyes arca van a tesómnak :D Esküszöm, ha nem lennénk tesók, tetszene.

Jól mutat a kockahas, de nem szeretem, ha mindegyik fiúnak van. Sokszor egy kerek hasu, kicsit duci fiúnak helyesebb arca van, mint egy kockahasúnak.


Szóval a lényeg tényleg az, hogy olyan legyél, amilyen igazán szeretnél lenni. Ha a többiek leszolnak emiatt, akkor ne foglalkozz velük. Azok csak szimplán tahók vagy irigyek, amiért te EGYEDI vagy.

2017. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

En orulok a 6 kockanak meg a jo trixepszemnek, azok jok

Az nem tetszik hogy vekony s vallam meg a hatam es nem szelesednek az edzestol :(

2017. máj. 24. 21:55
 27/30 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező..... Én is ronda vagyok..... Minden lány elutasít a kinézetet miatt...... 20/F
2017. máj. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Kinézetem*
2017. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Kar :(
2017. máj. 26. 22:38
 30/30 Óriás majmaim válasza:
Menjetek pár a die Muse-ba pozitivista b@rmok.. Könnyű beszélni abban a helyzetben amiben ti vagytok. Bugger off.
2021. jún. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!