Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik még nem csókolóztak, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik még nem csókolóztak, és 14-16 év körül vannak, másnak is rossz vele egyidős vagy nála fiatalabb párokat csókolózni látni?

Figyelt kérdés

Az iskolában 3 pár is van:

-1. pár: kb. egy éve vannak együtt, face-en is folyton nyalják-falják egymást, meg a valóságban is, viszont kedvesek, aranyosak, meg tökre összeillenek.

-2. pár:a fiúhaverom, és a barátnője, nekik örülök, hogy együtt vannak, mert így legalább nem nyúz engem azzal, hogy nem lehet rendes, és szép csajt találni.

-3. pár: az osztály legsötétebb fiúja, és egy viszonylag értelmes lány, ma láttam őket smárolni a buszmegállóba. Azt sem értem, mégis hogyan meg miért csinálták, hiszen egy hete még kb úgy szerette egyik a másikat, és viszont, mint a tehén a henteskést.

Én még sosem csókolóztam, és ez engem eléggé zavar. Úgy gondoltam, hogyha az a 2 a buszmegállóban smárolt, úgy minden előzmény nélkül, akkor én is smárolhatok csak úgy, azzal aki tetszik. Viszont ilyet még nem csináltam, nem lenne túl illetlen dolog?

Szerintetek megtegyem, vagy rossz ötlet?

15/l



2017. jún. 13. 13:12
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%

Én 23 vagyok de hátha releváns az én véleményem is.

Nekem 21 évesen lett először barátom, vele is csókolóztam először. Egész középiskolás koromban mindig volt olyan fiú, aki tetszett, és persze, hogy irígykedtem azokra, akiknek már van/volt párkapcsolata. De a csók is ilyen szempontból olyan, mint a szex. Tud jó lenni azzal is, aki iránt nem sokat érzel, de az messze nincs attól, mikor olyannal történik, akivel szeretitek egymást. És ez halmozottan igaz az első alkalomra. És hidd el, utána se leszel hirtelen más ember, nem fog semmi történni tőle. Viszont eszedbe ne jusson olyat csak úgy lekapni, akiről nem gondolod, hogy ezt kifejezetten szeretné.


Az meg hogy "ebben a korban már majdnem mindenkinek volt barátja/barátnője" egyszerűen nem igaz. Én is ezt hittem ennyi idősen, csak később jöttem rá, hogy rengetegen vannak akiknek még csak most van az első. És nem egy köztük olyan, hogy nem értem mért nem talált még (vagy hamarabb) magának valakit.

2017. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen, szívesen látom a kategóriánál idősebbek véleményét is, csak azért így írtam ki a kérdést, hogy nagyrészt korombeliek válaszolják meg.:)

Igazából ma lett volna a ,,nagy lesmároljuk a srácot, aki egy éve bejön nekem, és sajnos 1 évvel öregebb vagyok nála" című hadművelet megvalósítása, de a dolog több sebből vérzett.

1. bolondballagásunk volt és nem jött fel a pályára.

2. bolondballagás után kérdezni akartam tőle valamit (nincs köze ahhoz, hogy bele vagyok zúgva), de nem tudott válaszolni, pedig elképzeltem, hogy nagy hálálkodásomban megölelem, és mondok valami kedveset.:(

3.bankettünk volt, nem olyan, mint ahogy gondoltam, nem asztalnál lehetett ülni, hanem a terem 2 oldalán székeken, a buli meg a másik teremben volt. Bejött a terembe, ahol ment a buli, de csak a telóját nyomkodta és csak néha nézett föl, lány osztálytársai próbálták hívni, hogy táncoljon, de nem jött, és kb 1-1,5 órával a bankett kezdete után hazament.

Viszont a táblájukra a neve mellé írtam egy szívet, és ha mást nem is tesz, legalább elgondolkodik azon, hogy vajon azt meg ki rajzolhatta oda:D

2017. jún. 14. 22:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Én 17 voltam most 21/F Meg érte várni az első csokig mert nagyon jó volt . Kapcsolatom sajnos nem volt még :(
2017. jún. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 StyleXX ***** válasza:
Szar érzés nagyon látni öket.. de szerintem ne csókolj meg valakit minden elözmény nélkül..
2017. jún. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod. Szerintem voltak előzményei. Másrészt pedig nem lenne jobb egy olyannal akit szeretsz is?

Nyugi én is 16 vagyok és még csak szájrapuszinál tartok szval semmi gáz.

2017. jún. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!