Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy normális lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy normális lány sem? :/

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok. Nagyon kellene már egy barátnő, de itt ahol én lakok (Bács megye) nincs egy normális lány sem. Mit csináljak?

2017. jún. 29. 11:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Kezd ott hogy nem panaszkodsz. Igenis vannak normális lányok.
2017. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
mindenhol vannak normáális lányok csak valószínüleg ők nem téged akarnak mert még kisfiú vagy
2017. jún. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Talán nyisd ki a szemed, és ne a két tonna vakolattal borított éjjeli pillangók között keresd a "normális" lányokat. Valamint definiálhatnád magát a normális szót is, mert nem túl egyértelmű, hogy ki mit tart annak. :)

15/L

2017. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hét neked mi a normalis?
2017. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A lehető legkedvesebben írok rájuk, és mégse írnak vissza. Aki meg normális lenne az meg kb 300 km-re lakik tőlem.
2017. jún. 29. 11:47
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Az első vagyok ismét. Mondok egy nagy tippet, amit mér megtanultam. Ha csak jófiú akarsz lenni, soha az életben nem lesz senkid. Ha viszont valaki ráéérez, hogy milyen rosszfiúnak lenni, az hajlamos azt túlzésba vinni. Meg kell találni a kettő között az egyensúlyt. A lányoknak nem csak sima egyszerű kérdéseket kell kiírogatni. Humorizálh, legyél kreatív, időnként enyhén csipkelődj vele, néha flörtölgess... Ha ilyet írsz egy lányra, hogy szia, lenne kedved ismerkedni? Akkor kicsi az esély, hogy választ kapsz. Azbadott szituációból kell kreálnod egy casus bellit, ami alapján megszólítod. Pl egy lányhoz hozzá szóltam valamikor, ő meg eléggé zavarban volt. Mondta, hogy jó a beszélőkém. Én meg mostam neki, hogy még a nevemet se tudod de már bókolgatsz nekem? Szóval kicsit humorosra vedd a csevegést velük. Ja és ne ess abba a hibába, amibe én sokszor régen, hogy csak kinézet alapján esel szerelembe valakibe. Ez nagyon gyerekes dolog. Ismerkedj sok lánnyal először kifejezetten baráti módot, aztán idővel ha van közös érdeklődés, akkor jöhetnek a flörtölősebb dolgok, de addigra már úgyis kiismered mik a határok. Csendesbvisszahúzódó lányoknál meg a legyegyszerűbb a dolog, mert ott neked kell beszéltetni őket, ls te leszel az abszolút dominánsz helyzetben, és ők lesznek szégyenlősök, neked kell oldani a hangulatot.
2017. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ott a hiba hogy nagyon akarod.. és amúgy meg hidd el vannak normális csajok.. A csajoknak meg azt üzenem akik szintén evvel a problémával küzködnek hogy vannak normláli pasik csak azt hiszik hogy nincs.. senki se egyforma..
2017. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"A lehető legkedvesebben írok rájuk,"

Itt az alapvető probléma. A férfi nem irogatással hódítja meg a nőket, hanem személyes fellépéssel. Tudod hányan írnak már az átlagosabb nőknek is? Sokan. Tele velük a padlás, de olyanokból kevés van, aki képes odamenni hozzájuk és egy értelmes beszélgetést lefolytatni. Mégis ki a vonzóbb: akitől kapsz pár kínos sort valamilyen oldalon, vagy aki veszi a bátorságot és megszólít személyesen?

Ezt a chates dolgot el kell felejteni.

2017. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na ja.
2017. jún. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak hogy nem merek odamenni egy lányhoz sem. :(
2017. jún. 29. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!