Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez szerintetek sem normális?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek sem normális?

Figyelt kérdés

17 éves srác vagyok és már kb 1 éve nem teszek semmiféle lépést annak érdekében hogy barátnőt szerezzek,mivel már kb mindenhogyan próbálkoztam,de sosem sikerült,szinte olyan mintha "Isten" (vagy az univerzum,vagy hívjátok aminek akarjátok...) nem akarná.


És amikor a családtagok vagy ismerősök kérdezik hogy miért nem volt még semmilyen kapcsolatom meg miért nem voltam még lánnyal soha életemben akkor ezt nekik is elmondom.

És már több embertől azt kaptam válaszként hogy ez nem normális, meg hogy igenis harcolni kell meg ilyenek. Na én harcoltam 14 éves korom óta,és elegem is lett belőle mivel kb ugyanolyan volt mint a Keresztes hadjáratok,vagy a Vietnámi háború az Amerikai oldalról nézve hogyha már ilyen hasonlatokkal élünk.


És éppen ezért úgy gondolom hogy majd jönni fog aminek jönni kell,ha nem fog akkor meg így jártam. Ha benne van a "sorsomban" hogy megtalálom a párom akkor megtalálom ha nem akkor nem.


Nos,szerintetek sem normális ez a gondolkodás mód?



2017. máj. 10. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Hagyd a francba a lányokat/nőket. Hidd el boldogabb leszel nélkülük.
2017. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Igen, igaz,hogy jöjjön, aminek jönnie kell, de azért neked is kell tenned valamit (továbbra is).

A leírásod alapján kb. 2 éve probálkozol. És az mi? Semmi.

Ha már a háborúval példálózol....szerinted ott feladták az emberek?

2017. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
Én úgy látom amit leírtál hogy te nem vagy menő páva gyerek mint a többi csirke . Ne -is kövesd őket. Nekem se mindennap jut barátnő a nyakamba katonaként 18 évesen. Elmondom mi a titok . Mi kell s mai lánynak . Egy pózer tini akinek Nike cipő van meg az ecset haj meg a tiszteletlen pofátlan isten képzelt ego, a pénz pénz pénz meg a semmit tevés csak hogy pláza cicákkal bevásárolni a Berhskába . Ennyi én is ezt látom nap mint nap ja meg az hogy csók meg a szex a csók meg a szex végtelenszer ennyi. Nem vagy egyedül normálisan . Nyugi. Ha akarsz privátba beszélhetünk meg tökre megértelek .
2017. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány van így bezzeg a fejére olvassák, hogy akkor csak is leszbikus lehet.. Majd jön aminek jönni kell ne agódj, szerintem nincs ezzel baj.:)
2017. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló,egyet értek veled teljes mértékben.


Második válaszoló, igen a Vietnámi háborút feladták az Amerikaiak és kivonultak Vietnámból. A Keresztes Lovagokat pedig feloszlatták mert rájöttek hogy nem foglalhatják vissza a Szent Földet,viszont a jelentős mennyiségű vagyon miatt amit onnan loptak túl hatalmasak lettek és veszélyt jelentettek az őket hátországokként támogató királyságok uralkodóira.

2017. máj. 10. 11:29
 6/17 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy TE szeretnél barátnőt? Ha igazán szeretnél, akkor idővel úgyis változtatni fogsz a hozzáállásodon. Ha meg nem, akkor minek ezen görcsölni? Amennyiben nem vagy aromantikus, később úgyis igényelni fogsz egy párt. Viszont, ha úgy döntesz, hogy ismerkedni fogsz, akkor ne hagyd, hogy ez az elkeseredettség kiüljön az arcodra. Ezt a saját bőrömön tapasztaltam meg. (Volt egy mélypont az életemben, hónapokig borzasztóan depresszív hangulatom volt. A fiúk rám se néztek. Aztán rendbe raktam a fejemben a dolgokat és láss csodát, annyira megváltozott a kisugárzásom, hogy hirtelen több srác is felfigyelt rám. Pedig aztán nem vagyok egy világszépe, a megfelelő kisugárzás tette.)

17 éves lányként látom, hogy milyenek a korombeli lányok. Igen, van sok tömeg pics@, tipikusan az a típus, akiket a 4. válaszoló leírt. De az már közel sem igaz, hogy az összes lány ilyen. Aki ezt így látja, az nagyon rossz helyen keres.

Szóval szerintem semmi baj nincs azzal, hogy te ezt most így látod. A legrosszabb dolog ami történhet, az, hogy esetleg fel sem tűnik, hogy ezzel a hozzáállással elriasztasz egy olyan lányt, akinek tetszenél. Csak nehogy átmenj nőgyűlölőbe, mint egyesek.

2017. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elnéztem. A 3. válaszolóra gondoltam, nem a 4.-re.
2017. máj. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Én azt gondolom, hogy felesleges erre rágörcsölni és minden áron keresgélni, kutatni az "igazi" után. Lehet, hogy pont akkor találkozol majd a megfelelő lánnyal, mikor nem is számítsz rá. Én sem keresem a páromat, nem azért mert lányként kínos lenne kezdeményezni, de úgy vagyok vele, hogy majd akkor teszem meg a szükséges lépéseket, ha valaki igazán felkelti az érdeklődésemet. 16/L
2017. máj. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell görcsösen keresgélni akkor úgyse fog menni, szerintem érezd jól magad járj el bulizni a haverjaiddal. Hidd el úgy is találsz valakit ha nem iszod le magad a sárga földig, csak tudni kel jól választani. Ha meg épp nem jön össze ht buliztál egy nagyoot :)
2017. máj. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván erőltetni nem lehet, de azért meg kell adni a lehetőséget az ismerkedésnek. Na meg ne haragudj már, 17 évesen lemondani a lányokról az kissé cink..Nem vagy lemaradva semmiről, majd ha 35 évesen sem értél nőhöz akkor panaszkodhatsz...
2017. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!