Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 14 éves fiú vagyok és még egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok és még egy komolyabb kapcsolatom sem volt. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az osztályombol mindenkinek van valakije, csak nekem nincs. Emiatt kezdem kicsit szarul érezni magam. Nem akarok kérkedni, de szerintem nem nézek ki rosszul... (kék szem, szőkés haj,184cm magas, sportos vékonyabb alkat)

És nem vagyok az a tipikus bunkó hülyegyerek.

És bevallom, már tényleg jó lenne tudni, hogy valakinek bejövök...

Ezt a kérdést leginkább lányoktól rdeztem.

Valakinek ezek alapján bejövök, vagy itt is semmibe vesznek?


Bunkó, rosszakaró emberek, kérlek ha nem muszáj ne szóljatok be, mert attol nem lesztek semmivel sem jobbak!



2017. jún. 29. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10#, ne beszélj légyszi baromságokat, a kissrác már épp eleget aggódik most is tök feleslegesen.

NEM, nem kell egy 14 évesnek párkapcsolat, a nagy részük nem is érett rá, amivel semmi baj sincs, hiszen még gyerek! Semmivel sincs elkésve, csak az idióta környezete érezteti ezt vele. Attól még, hogy 14 évesen nem játssza a Casanovát, lehet normális kapcsolata a későbbiekben.

A te eseted meg nem normális. Vagy valamit rosszul csinálsz vagy nagyon komoly önbizalomhiányod van, azon viszont lehet segíteni.

2017. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"És nem vagyok az a tipikus bunkó hülyegyerek. "


Mert azt hiszed hogy akinek megy a nőzés az bunkó hülyegyerek. Nem, sosem viselkednek így csak szimplán értenek a nők nyelvén :)


Válaszolva kérdésedre: igen normális.


pacsi x)

2017. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
engem az osztalytarsaim mar 13evesen is azert cseszegettek mert nincs senkim. nem erdekelt. nem miattuk fogok bepasizni. ha jon, jon, ha nem, nem.
2017. jún. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit szerintem nem kell elsietni, amikor készen állsz rá akkor lesz kapcsolatod...komoly meg 14 évesen alíg ha lesz.

Amúgy meg ha te vagy a fiú, akkor a te dolgod h kezdeményezz, nem a lány dolga, habár a mai világban sok minden megfordult, de szerintem még mindig az a normálisabb ha a fiú kezdeményez, udvarol (igaz nem úgy müködik mint régen), elhívod randizni stb.

Gondolom nem kell tanács, hogy hogyan kell fel szedni valakit, arra ott vannak a haverok meg apuci :))

2017. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!