Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nehéz lesz így barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz lesz így barátot keresni? (nem vagyok dagadt se csúnya)

Figyelt kérdés
Szóóval.. Úgy érzem meg lesz a bajom a fiú kereséssel.. Eléggé.. Furcsa vagyok. Schizotypal személyiség zavarom van... Nyugi, nem vagdosom magamat meg semmi.. Elsőre úgy tűnik mindenkinek hogy csak furcsán öltözöm, furcsa dolgokat csinálom, stb.. Például múltkor befestettem a szemöldököm kékre (kissebb nagyobb sikerrel) hogy passoljon a hajamhoz (ami szintén kék) és a szemüvegemhez (ami szintén kék). Elégge megoszlanak rólam a vélemények, a külsőmről is.. Sokan azt mondják jó, aranyos hogy ilyen kis alternatív, elvont, hülye vagyok.. Viszont én ezt kicsit lenézésnek veszem, egy hasonló fiút szeretnék mint én.. Nem szeretném hogy lenézzenek..viszont kigyógyulni sem szeretnék, mivel ez tesz azzá aki vagyok... Szóval nagyon nehéz lehet így barátot keresni?

2017. júl. 2. 12:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
#7 válaszoló által felsorolt dolgok érdekesek lehetnek, azok közül van, ami valóban befolyásolhatja a társkeresést... Pl a nemi élet általában mindkét fél, de a férfi számára mindenképp nagy jelentőségű dolog. Persze kivéve, ha ő is pont ezekkel a tulajdonságokkal rendelkezik. :-)
2017. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Természetesen nem lehet igaz mindenkire az összes "szempont"... Szerelmet akarnék, nemi életet is, de az viszont igaz hogy úgy érezném megcsal.. Mondjuk ha bele gondolok, én nagyon nagyon perverz vagyok de ez is csak a fejemben él mivel előben én csak ott állnék félve és néznék..
2017. júl. 2. 13:52
 13/17 anonim válasza:

Hát szerintem ezt mind csak akkor tudod meg ha benne vagy már a helyzetben. Nem tudhatod, hogy érzel majd akkor - főleg most, hogy írtad, akarsz szerelmet és nemi életet is. Lehet full máshogy gondolkodnál akkor, ki tudja mit hoz majd ki belőled. :-)


Persze az is lehet, hogy ez a "paranoia" nem múlik majd el...


De minden akkor derül ki, most nem tudhatod. :)

2017. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tudom hogy minden akkor jön mikor nem számítunk rá (legálább is így gondolom)
2017. júl. 2. 21:50
 15/17 anonim ***** válasza:
Szia, nem, egyátalán nem lesz nehéz, sokan az ilyen kissé furcsa lányokat szeretik. Én is ilyen vagyok (fiúként) csak nem festem be a hajam (pedig szeretném pirosra vagy zöldre). Sokan furcsának, hülyének, agresszív vadállatnak tekintenek (ha éppen olyan napom van szoktak lenni kisebb nagyobb dühkitöréseim pl azért mert pont elöttem vették el az utolsó tízórait :D) de ha közelebbről megismernek rájönnek hogy egy kedves, vicces, életvidám srác vagyok aki kicsit más (ezt nem magamtól írtam, szokták mondani néha a haverjaim) de engem ez nem érdekel. Társkeresésben én se vagyok valami sikeres, de próbálkozom. Ha nagyon szeretnél párt akkor csináld, nincs semmi akadálya, max kicsit később szeretnek beléd ha olyan a társaságod a suliban. Viszont örülnék ha elárúlnád a korodat. És ha van valami baj, nehézség írj nekem, én átérzem a bajod, akármi lenne, és remélhetőleg találok rá megoldást :)
2017. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hogy "furcsa" és nem használnám a "többi" szót sem, az én szótáramban mind külömbözőek, egyéniek vagyunk :) Ebből adódóan senki sem mondaná hogy "én a többi része vagyok" ergo- morgo nincs többi, tehát nincs az amitől elütsz. Amit eddig kivettem a kérdésből- válaszokból az az hogy megpróbáltad személységed, és külsőd legfőbb tulajdonságait leírni, de ez nem működőképes (még hozzá is fűztél ezt- az, mondván hogy kimaradt, de csak dióhéjban tudsz bemutatni és csak azt amit karsz, vagy ami eszedbe jut, lehet emelett még van sok pozitív meg negatív tuladonságod is). Párválasztásra meg... annyi esélyed van, mint bárki másnak :) (de ezt a dagadtság ami alapjában véve ebben a században egyenlő a csúnyasággal sem gátolna meg)
2017. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16-nak: a "nem vagyok dagadt se csúnya" csak amolyan "clickbait" dolog akart lenni mert gondolom akkor senki sem válaszolt volna.. Mivel ha egy ilyen kérdést lát az ember rá se megy gondolván hogy "megint csak egy újjabb kiscsaj aki csúnyának gondolja magát"
2017. júl. 4. 22:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!