Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire nagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire nagyok az elvárásaitok? Hogy lehet lejjeb vinni?

Figyelt kérdés

Nálam nagyon magasan van a léc, és nem vagyok képes lejjebb vinni, pedig próbálkozom. Így elég sok lehetőségtől fosztom meg magam.

Főleg a külső elvárásaim nagyok, és érzékelem, hogy nem jó ez a felszínesség, mivel rengeteg közel tökéletes belsővel rendelkező lányt küldtem el mondván nem elég jó a külsejük... És nem is voltak csúnyák, az átlagos is túl rossz számomra.

Ez mitől lehet? Lehet azért, mert voltak már (az én szememből nézve) istennő külsejűek, és utánuk kellemetlen, hogy "lejjebb adtam"? Vagy mi más lehet?

Változni akarok.


2017. szept. 6. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát veled se jönnék össze semmi pénzért:)
2017. szept. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És ezeknek az "istennőknek" milyen volt a belsőjük?
2017. szept. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es, nem is kértem. :D

2-es: Az egyiknek tökéletes, a többire csak azt hittem, majd csalódtam.

Az, hogy figyelembe veszem a külsőt (sajnos már túlzottan) nem azt jelenti, hogy a belső nem számít.

2017. szept. 6. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
1. a szambol vetted ki a szot :)
2017. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit kezdjek ezekkel, nem jönnétek össze egy teljesen idegennel, akiről annyit tudtok, hogy van egy negatív tulajdonsága, nagyon meglepő, tényleg. Köszi az infót, a fű zöld.

Szóval valami ötlet arra, hogy hogy változzak? Vagy csak nyilvánvaló dolgokat akartok közölni?


Aki privátban kérdezte:

A külső relatív, önmagam teljesen átlagosnak látom, de ha valakinek rusnya a pofám, elhiszem, meg azt is, ha valaki helyesnek tart.

A belsőm ennél sokkal komplikáltabb, jelenleg több a rossz mint a jó, de ezeket folyamatosan javítom, és javítani próbálom. A rosszak mind csak saját irányomban azok, elég önpusztító gondolkodás és cselekménysorozat jellemez, a környezetemre vagy semmilyen vagy jó hatással vagyok.

2017. szept. 6. 23:05
 6/7 Stark2000 ***** válasza:
100%

Ha már felfogtad a problémát, az egy piros pont. A többi fejben dől el. Hogy segítséghez fordulsz-e máshoz az rajtad áll. Szerintem te magad is képes lennél megváltozni egyedül, minden fejben dől el..


Őszintén? Személyiségre adok. Külsőleg nincsen nagy igényem. Tetsszen (ez nyilván szubjektív) az összkép amit kívülről látok. Nem kell hatalmas szerelemnek lennie első látásra a külseje miatt. Meg nem értem, mire fel adnak ennyire a külsőre, mint pl te is.. Egy szép arc, sportos testalkat megöregedik. De a jószívű ember mindig jószívű lesz.. Sokkal jobb egy olyan lánnyal kapcsolatban lenni aki külsőre átlagos, de belsőre teljesen rendben van. Nézhet ki istenkirály módon, ha egyszer nem tudsz vele kommunikálni, nem érzed jól magadat a társaságában..

2017. szept. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha ismernélek sem jönnék őssze:D

De erre most mit irjak nem voltam ilyen helyzetben szóval nm tudom h valtoztass

2017. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!