Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda vagyok, és tudom hogy sose lehet barátnőm, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fejem ronda pedig heti háromszor hajat mosok rendesen borotválkozom fehérek a fogai, egyszerűen ronda fejem az alakja, meg az arcom.

A testem meg hiába eddzem már másfél éve keményen SEMMI eredmény gizda vagyok pedig rendesen eddzem személyi edzővel heti 6szor és rrendesen alszom-étkezem. És még így is csak 180cm/60kg.

Egyszerűen minden el van cseszve genetikailag az én testemmel.

Már teljesen kész vagyok emiatt mindent felesleges az életemben egy elcseszett kis sz'r vagyok mit tegyek. Szteroidok?



2017. szept. 8. 21:21
1 2 3 4 5
 11/46 anonim válasza:
Bőröddel van baj?
2017. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Nem a bőrömmel az arcszerkezettemmel és az arcom elrendezésével meg hogy ronda
2017. szept. 8. 21:42
 13/46 anonim válasza:
Szerintem sok fiúnak van ilyen problémája .Azért biztos rosszabbnak látod a helyzetet mint a többi ember. Próbáld meg valahogy elfogadni magad, hiszen ez fontos egy kapcsolathoz! :)
2017. szept. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
ha véletlen Debrecen környéki vagy tudok neked segíteni a csajozásban személyesen is
2017. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Nem arra élek sajnos
2017. szept. 8. 21:50
 16/46 A kérdező kommentje:
Szóval? Anabol szteroidról tapasztalatok?
2017. szept. 8. 21:56
 17/46 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon adom azt a szteroidot tesa, csak ajálnali tudom, haverom szedte baszus olyan izmos g.eci lett belőle. Nyomasd neki ezerrel te is. Ha már ráuntál hogy ronda vagy, és ropi. Akkor légy csak simás ronda! Irány a kondi. Sok sikert haver.
2017. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
Először is, ha nem jön fel izom akkor nem eszel eleget. Kész. Ennyi. Meg na fejtve. Ha normális a személyiedző, és rendes edzéseket ad akkor a kajával lesz a baj. Az meg, hogy miéyen az arcod sokkal kevésbé számít mint hinnéd. Az önbizalom, és az ebből fakadó kisigárzás, ls a jó duma amiba csajoknak kell. Szóval a beszélőkédre kell rágyúrni, nem a testedre, ha csajozni akarsz. Szteroidokat meg felejtsd el. Inkább tanulj meg normálisan kajálni edzés mellett.
2017. szept. 9. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
ne borotválkozz, az is segít
2017. szept. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Nagyon sokszor megpróbáltam többet enni de a hasam nem bírja :(
2017. szept. 9. 08:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!