Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda vagyok, és tudom hogy sose lehet barátnőm, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fejem ronda pedig heti háromszor hajat mosok rendesen borotválkozom fehérek a fogai, egyszerűen ronda fejem az alakja, meg az arcom.

A testem meg hiába eddzem már másfél éve keményen SEMMI eredmény gizda vagyok pedig rendesen eddzem személyi edzővel heti 6szor és rrendesen alszom-étkezem. És még így is csak 180cm/60kg.

Egyszerűen minden el van cseszve genetikailag az én testemmel.

Már teljesen kész vagyok emiatt mindent felesleges az életemben egy elcseszett kis sz'r vagyok mit tegyek. Szteroidok?



2017. szept. 8. 21:21
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:

Már miért ne kellenék senkinek?

Azért mert ronda vagyok, még velem is volt olyan, hogy kialakulhatott volna valami.

2017. szept. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

Ha ennyire utálod magad és nem reménykedsz, legyél öngyilkos.

Mindenkinek jobb lesz így.

2017. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

Nem tudom eldönteni, hogy ronda vagy és buta, vagy ronda és adod az ártatlant. Azért nem lesz senkid, mert ilyeneket mondasz. Nekem voltak több éves párkapcsolataim. Most éppen szingli vagyok, de szerezhetnék fiút ha akarnék. Szóval engem nem igazán tudsz megbántani, 31 -es


32: Ne ajánlgass ilyeneket. Elég sok ember halálával jobb lenne a világ. Sorozatgyilkosok, pedofilok, és egyéb emberszabású szörnyek. A kérdező csak kétségbe van esve, de ez nem jelenti azt, hogy rossz ember.

2017. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

"Azért nem lesz senkid, mert ilyeneket mondasz."

Jövőheti lottószámokat is dobd már át :D

Azt hiszed, hogy a lelkembe gázolhatsz, pedig csak simán rosszindulatú vagy, legalábbis ezekben a hozzászólásokban, a való életben lehet tök jófej vagy, de nem igazán érdekel.

A szépség pedig relatív. Semmivel sem vagy jobb nálam csak azért, mert te szépnek születtél, én pedig torz vagyok.

2017. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Nem akartam rád időt szánni, de most úgy is dolgozik a gépem, és nincs jobb dolgom amíg tölt.


Akkor elemezzük a kis válaszaidat


"Engedd el." Inkább biztatnod kéne. Senkinek sem kell egyedül lennie, csak azért, mert nem olyan szép. Egy csúnya srác talán nehezen talál magának lányt, de boldogabb kapcsolata lesz, mint egy helyes, de idegbeteg faszinak.


"181 centi vagyok, 68 kiló egy rohadt ronda. Sosem volt esélyem, soha nem is lesz. " Én is azt mondtam, hogy nem lesz senkid, még is berágtál, pedig egyett értesz velem ez alapján. Ne magadból indulj ki. A kérdezőnek lehet párja, ha kedves. Ja, és magasabb vagyok nálad négy centivel :)


"De az egész nők meg szex téma túl van értékelve, simán megvagy nélküle. " Ez annyira...nem is lehet rá mit mondani igazából. Csak azok mondanak ilyet, akiknek nincs benne részük.


"Szteroidokat meg felejtsd el. Tönkretesznek. " Végre valami értelmes hozzáfűzni való


"Tényleg tönkre tennéd magad egy ribi miatt aki X idő után úgyis megcsalna?" Itt kezdődik a probléma. A kérdező tudtommal egy lányt sem említett meg, szóval te azt feltételezed, hogy csak ribizlivel jöhet össze.


" Hagyjuk már, többet érsz te ennél. " Na és ezt honnan tudod? Szerintem csak magadat látod benne.


Erre én azt mondtam, hogy szánalmas vagy, és te nem érdemelsz meg senkit.


"24 te vagy a szánalmas" Mert szánalmasnak tartalak? Nem mondtam magamról semmit


" Honnan veszed, hogy nem lesz senkim? " Te magad mondtad


"Vannak barátaim, családom, két gyönyörű kutyám." De csajod nincs.


"És nem, nem írtam sehol, hogy minden nő ribizli, egyúttal nem is célzok erre, max 25% a környezetemben, csak hát a hangos kisebbség. " Nem, csak azt feltételezed, hogy csak azzal tudna össze jönni.


"Neked nem lesz soha barátnőd ezzel az undorító offenzív stílussal. " Az én stílusom undorító, mert szánalmasnak neveztelek, miután sajnáltattad magadat


"(amúgy a hetekben volt egy alakulófélben lévő kapcsolatszerusegem, de vége lett bizonyos okok miatt)"

Erre aztán büszke lehetsz


"27 mert lányok nem vonzódhatnak nőkhöz, mi? "

Azért írtam, mert pasinak hittél.


"Nem mintha ez a stílus annyira vonzó lenne férfiak körében is." Megint az én stílusommal van a baj, mi? Csak az a baj, hogy az én stílusommal tudok magamnak párt találni, te pedig egyedül vagy. Ki is csinálja rosszul?


"Bár biztos van az a réteg, ahol igen, szerencsére én nem abba tartozom. " Nem mintha bármi esélyed lenne nálam


"Kérdező, ha szeretnéd kiszűrni a ribiket, írj privátot, talán tudok segíteni." Szóval még sosem volt csajod, de te vagy a nagy ribi szakértő aki tudna neki segíteni. Nem inkább egy olyannak kéne, akinek már sikerült? Vagy legalább nem szűz.


"Már miért ne kellenék senkinek? " megint csak, te mondtad. és azért, mert igy viselkedsz.


"Azért mert ronda vagyok, még velem is volt olyan, hogy kialakulhatott volna valami" De nem alakult ki, és ennek oka van


"""Azért nem lesz senkid, mert ilyeneket mondasz."

Jövőheti lottószámokat is dobd már át :D "

Látom hogy egy bunkó vagy. Nem igényel hatodik érzéket, hogy "megjósoljam", egyedül maradsz.


"Azt hiszed, hogy a lelkembe gázolhatsz, pedig csak simán rosszindulatú vagy, legalábbis ezekben a hozzászólásokban, a való életben lehet tök jófej vagy, de nem igazán érdekel. " Nem akarok a lelkedbe gázolni. Mint mondtam, nem kell jósnak lenni ahhoz, hogy lássam, egyedül maradsz. Igy is elég rossz az életed, ez csak döglöt macska rugdosás lenne.

Ja, az én hozzá szólásaimmal van a baj. Vedd már észre magadat

A való életben is ilyen vagyok a bunkókkal. De csak velük.


"A szépség pedig relatív" Még is magadat rondáztad le.


"Semmivel sem vagy jobb nálam csak azért, mert te szépnek születtél, én pedig torz vagyok." Ebben igazad van. Nem EZÉRT, vagy jobb nálad, hanem mert én nem sajnáltatom magamat és szidom a másik nemet, csak mert nem találtam meg a nagy őt. Bár nekem nem is kell, mert engem nem csak egy férfi tudna szeretni és elfogadni :)

2017. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:

32es én reménykedem, és le is merek szólítani lányokat, nem vagyok beszari, szóval nem hiszem hogy meg kéne ölnöm magam :D

csak sose akar senki engem :(

amúgy akik veszekednek itt: ne veszekedjetek miattam, nem jó dolog idegesnek lenni :)

utolsó válaszolónak pedig annyit mondanék h attól h vki szűz még adhat nekem jó tanácsokat. amúgy én már rég elvesztettem, pont ezért tudom hogy SEMMIT SEM JELENT ELVESZÍTENI

2017. szept. 12. 13:35
 37/46 anonim ***** válasza:

Na jólvan, szerencsére betegen ülök itthon, 2 tantárgy tanulása között van időm válaszolni:

" Inkább biztatnod kéne. Senkinek sem kell egyedül lennie, csak azért, mert nem olyan szép. Egy csúnya srác talán nehezen talál magának lányt, de boldogabb kapcsolata lesz, mint egy helyes, de idegbeteg faszinak."

Oké, ebben igazat adok. De a kerdezőnek kéne egy kis szünet.

"Én is azt mondtam, hogy nem lesz senkid, még is berágtál, pedig egyett értesz velem ez alapján. Ne magadból indulj ki. A kérdezőnek lehet párja, ha kedves. Ja, és magasabb vagyok nálad négy centivel :)"

Én meg ismerek 199 centis csajt :P

És a külsőm miatt ugyan az összes lány elutasít, de aki barátként ismer meg, na annál van esélyem, ráadásul pár év múlva elmegyek plaszikai műtétre, erről ennyit.

"Ez annyira...nem is lehet rá mit mondani igazából. Csak azok mondanak ilyet, akiknek nincs benne részük."

Ez is olyan, mint az alkohol, kis mértékben oké, sőt egézszéges, az emberiség 99%-a csinálja, de ha erről szól az életed, az nagy baj.

2017. szept. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:

"Én meg ismerek 199 centis csajt :P "


Lányoknál nem gáz ha valaki alacsony. Szerintem biztatni kellene a kérdezőt. Nagyon sok kedves és aranyos lány van, de nektek is lejjebb kell adnotok az elvárásaitokból. Én keményen edzek, hogy formában tartsam magamat, ezért nem fogok egy dagadékkal járni, aki túl lusta ahhoz, hogy változtasson.

Azok a ribik sokat dolgoznak a sminkukön és a hajukon azért, hogy imponáljanak az alfa hímeknek. Minek járnának egy önbizalom hiányos lúzerrel, ha éheztetik magukat hogy 50 kiló alatt tartsák magukat? Félre értés ne essék, nem szeretem őket, de gyűlölőm mikor a magukat rondának nevező egyedek sértegetik a szép lányokat, mert azok nem akarnak tőlük semmit.

olyat keressetek, akik a ti súlycsoportotokban van. Tudom hogy kegyetlennek hangzik, de ti sem járnátok egy olyan lánnyal, aki úgy nézz ki mint egy hegyi troll. Ez van.

Kérdező, akár tetszik, akár nem, enned kell. Többet. A szteroidok a gyengék eszköze. Maradj/legyél kedves, és találni fogsz valakit.

2017. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Nabasszus, elküldte.

"Itt kezdődik a probléma. A kérdező tudtommal egy lányt sem említett meg, szóval te azt feltételezed, hogy csak ribizlivel jöhet össze."

Oké, igazad van.

"Na és ezt honnan tudod? Szerintem csak magadat látod benne."

Jóarcnak tűnik.

"Mert szánalmasnak tartalak? Nem mondtam magamról semmit"

Ahogy én sem. Azon nem gonodlozol el egyébként, hogy a szavaknak súlya van? Nézd meg a 13 reasons why című sorozatot, ha érdkeel és van rá időd. Ha érzékenyebb lennék, lehet mély sebeket ejtett volna bennem.

"Te magad mondtad"

Ez is igaz.

"De csajod nincs."

Nekem nem kell csaj, nekem egy rendes lány, pár év múlva meg egy nő kell :D

"Nem, csak azt feltételezed, hogy csak azzal tudna össze jönni."

Nagy esély van rá, hogy összejöjjön egy ribizlivel. A rendes lányok általában párkapcsolatban vannak, vagy éppen nem keresnek senkit. Ha igen, akkor hamar találnak egy rendes srácot.

"Az én stílusom undorító, mert szánalmasnak neveztelek, miután sajnáltattad magadat"

Hol sajnáltattam magam?

"Erre aztán büszke lehetsz"

Oké, legközelebb csak a kedvedért kihaszálom egy lány általam érzett, viszonzatlan szerelmét :D

"Megint az én stílusommal van a baj, mi? Csak az a baj, hogy az én stílusommal tudok magamnak párt találni, te pedig egyedül vagy. Ki is csinálja rosszul?"

Az élet célja nem a pártalálás. Nem görcsölök rá. Ha holnap jövök össze egy lánnyal akkor holnap, ha 40 évesen, akkor 40 évesen.

"Nem mintha bármi esélyed lenne nálam"

Most mondjam azt, hogy neked se nálam? xD

Azt sem tudom ki vagy, hogy nézel ki, hány éves vagy, nem mintha itt akarnék barátnőt találni :D

"Szóval még sosem volt csajod, de te vagy a nagy ribi szakértő aki tudna neki segíteni. Nem inkább egy olyannak kéne, akinek már sikerült? Vagy legalább nem szűz."

Ki tudom szűrni a ribiket, hidd el. És honnan veszed, hogy szűz vagyok? Nem mintha bármit is számítana. Newton is szűz volt (bár egyes teóriák szerint meleg volt, és volt barátja) mégis az ő nevére fognak évaszázadok múlva emlékezni, míg több ezer nem szűz emberére nem, valószínűleg az enyémre vagy a tiédre sem.

(bár ki tudja?)

"megint csak, te mondtad. és azért, mert igy viselkedsz."

Ugyan már, nem is ismersz.

"De nem alakult ki, és ennek oka van"

Ronda arc, viszonzatlan érzelmek, prűd kislányok.

"Látom hogy egy bunkó vagy. Nem igényel hatodik érzéket, hogy "megjósoljam", egyedül maradsz."

Ha egyszer lesz barátnőm, küldjek közös képet, hogy megdöntsem az elméleted?

"Nem akarok a lelkedbe gázolni. Mint mondtam, nem kell jósnak lenni ahhoz, hogy lássam, egyedül maradsz. Igy is elég rossz az életed, ez csak döglöt macska rugdosás lenne.

Ja, az én hozzá szólásaimmal van a baj. Vedd már észre magadat

A való életben is ilyen vagyok a bunkókkal. De csak velük."

Honnan veszed, hogy szar az éeltem? Eléggé meglepődnél.

Amúgy lehet bunkó vagyok, de Te sem vagy jobb. Fikarcnyival sem.

"Még is magadat rondáztad le."

Mert nem vagyok mai ideál. De 10000 lányból egynek bejövök, és nekem nem kell több :D

" Ebben igazad van. Nem EZÉRT, vagy jobb nálad, hanem mert én nem sajnáltatom magamat és szidom a másik nemet, csak mert nem találtam meg a nagy őt. Bár nekem nem is kell, mert engem nem csak egy férfi tudna szeretni és elfogadni :)"

És sem szidom a másik nemet, csak a ribiket. Vannak hím ribik is rendesen.

Engem sem csak egy nő, nyugi :D

Nem szoktam neten veszekedni, de most kiborultam.

2017. szept. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

38

Az igényeim tökéletesen rendben vannak, köszönöm szépen, bár inkább belsőn van a hangsúly, tehát 10 random csajból külsőre 7-8 bejön.

Túlsminkelt, 50 kilós ribiket pedig meghagyom az alfahímeknek, nekem nem kellenek :D

2017. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!