Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nagyon ronda vagyok, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon ronda vagyok, és tudom hogy sose lehet barátnőm, akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fejem ronda pedig heti háromszor hajat mosok rendesen borotválkozom fehérek a fogai, egyszerűen ronda fejem az alakja, meg az arcom.

A testem meg hiába eddzem már másfél éve keményen SEMMI eredmény gizda vagyok pedig rendesen eddzem személyi edzővel heti 6szor és rrendesen alszom-étkezem. És még így is csak 180cm/60kg.

Egyszerűen minden el van cseszve genetikailag az én testemmel.

Már teljesen kész vagyok emiatt mindent felesleges az életemben egy elcseszett kis sz'r vagyok mit tegyek. Szteroidok?



2017. szept. 8. 21:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Istenem.Ha nem sírnál ennyit talán találnál valakit.
2017. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Figyelj ez nem csak attól függ hogy lesz-e barátnőd vagy nem hogy,hogy nézel ki. Hidd el. Én 183cm vagyok és 100 kiló izom, mindenki mondja hogy jól nézek ki meg hogy ki vagyok b*szva és mégsincs barátnőm, sőt nem is volt soha. Egyszerűen nem tudok lányokkal ismerkedni és nem azért mert nem merek inkább mert nem találok normális lányt. És már én is úgy vagyok vele hogy valószínűleg soha nem lesz barátnőm :( Szóval ne csüggedj nem minden a kinézet.
2017. szept. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:

Engedd el.

181 centi vagyok, 68 kiló egy rohadt ronda. Sosem volt esélyem, soha nem is lesz.

De az egész nők meg szex téma túl van értékelve, simán megvagy nélküle.

Szteroidokat meg felejtsd el. Tönkretesznek.

Tényleg tönkre tennéd magad egy ribi miatt aki X idő után úgyis megcsalna? Hagyjuk már, többet érsz te ennél.

17/F

2017. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
23mas, szánalmas vagy. Tényleg soha nem lesz senkid, ha szerinted az összes lány ribizli. Te nem érdemelsz lányt, nem a kérdezőt nem érdemlik meg.
2017. szept. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Az a kár hogy csúnya barátot senki nem akar így az esélyem 0 százalék így, hogy kemény kitartó munka árán se tudok jobban kinézni :(
2017. szept. 11. 16:40
 26/46 anonim ***** válasza:

24 te vagy a szánalmas. Honnan veszed, hogy nem lesz senkim? Vannak barátaim, családom, két gyönyörű kutyám.

És nem, nem írtam sehol, hogy minden nő ribizli, egyúttal nem is célzok erre, max 25% a környezetemben, csak hát a hangos kisebbség.

Neked nem lesz soha barátnőd ezzel az undorító offenzív stílussal.

(amúgy a hetekben volt egy alakulófélben lévő kapcsolatszerusegem, de vége lett bizonyos okok miatt)

2017. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

"Tényleg tönkre tennéd magad egy ribi miatt aki X idő után úgyis megcsalna? Hagyjuk már, többet érsz te ennél."


Valóban nem irtad, hogy minden nő az, de úgy beszélsz, mintha nem lennének normális lányok, akivel össze jöhetne.


"Neked nem lesz soha barátnőd ezzel az undorító offenzív stílussal. "


Lány vagyok te faszén. (cenzúra)

2017. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
áhh 23as felesleges valóban próbálkozni, ha nincs esély :(
2017. szept. 11. 19:47
 29/46 anonim ***** válasza:

27 mert lányok nem vonzódhatnak nőkhöz, mi?

Nem mintha ez a stílus annyira vonzó lenne férfiak körében is. Bár biztos van az a réteg, ahol igen, szerencsére én nem abba tartozom.

Kérdező, ha szeretnéd kiszűrni a ribiket, írj privátot, talán tudok segíteni.

2017. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Mert majd pont egy ilyen fog segíteni neki, mi? Az én stílusommal van a baj, mert szánalmas tartom, ha lányokat ribiznek le, csak mert te senkinek sem kellesz.
2017. szept. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!