Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találom meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találom meg a hozzám valót? Min kéne változtatnom?

Figyelt kérdés

Előre is köszi hogy rászánod magad és elolvasod.:)

Nem vagyok csúnya egyáltalán, jó tanuló vagyok, sok emberrel megtudom magam értetni. Egyre több fiú próbálkozik nálam, de valahogy egyik sem az igazi. Egyáltalán nem tartom magam felszínesnek, külső terén elég változó ízlésem van, inkább a belső tulajdonságok azok amik kiakasztanak. Általában a nyomulós, töketlen, kétségbeesett, kanos fuckboyok találnak meg, akiktől nem lehet levegőt kapni... Szeretnék már egy normális, komoly párkapcsolatot, csak akik tényleg érdekelnének foglaltak, idősebbek, messze laknak stb...

Most mondhatnátok azt (amit egyébként utálok) “Miért nem adsz nekik esélyt?” Nekem vagy tetszik valaki vagy nem. Pont. Ha adnék azzal saját magamat csapnám be és az érzéseikkel játszanék...

Köszi ha esetleg válaszolsz.:)

16/L



2017. nov. 12. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem nincs veled baj egyáltalán. Már csak az írásmódoból is látszik, hogy kedves vagy és értelmes. Tényleg ne változz soha! Csak várd ki türelmesen, amíg más is felfedezi benned a jót és odabátorkodik hozzád. ;) Tényleg semmi baj veled, ne változtass semmin! 🙃
2017. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!