Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok arról, ha egy fiú a visszautasítás után elsírja magát?

Figyelt kérdés
Azt gondoljátok ilyenkor, hogy micsoda puhány ember, vagy esetleg azt, hogy ő tényleg szeret titeket, és fel is meri vállalni az érzéseit akár sírás formájában is? Vagy valami teljesen mást?

2017. dec. 10. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám hogy nagyon szeret. Biztosan megsajnálnám és egy jó ideig nem hagyna nyugodni a lelkiismeretem hogy mért nem kedvesebben utasítottam vissza.
2018. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól függ. Sajnalnam, ha csak bekönnyezne vagy valami, esetleg pityeregne kicsit, de az biztos hülyén jonne ki, ha ott előttem elkezdene bogni.
2018. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy fura de én odamennék és megölelném.

Ha egy fiú sìr az tényleg nem mindennapi mert nem nagyon láttam eddig életemben csak oviban mikor azért sírtak inkább hisztiztek mert nem kaptak új játékot stb.

Most ezzel nem azt mondom hogy gáz ha egy fiú sír, nem , az gáz ha hisztizik.

Ez a kettő két külön dolog.

Ha tényleg sír látszik hogy nagyon szeret és engem ez meghatna nagyon.

Na meg ha nem műsírás :)

2020. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!