Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ilyen magammal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen magammal?

Figyelt kérdés

Egy éve ismertem meg egy csajt, pár hét után szakítottunk. Az óta az az érzés van bennem, hogy sohasem tudnék beleszeretni egy másik lányba, és az óta nem is próbálkoztam senkinél, nem éreztem rá se kedvet, se erőt. Már nem is szeretnék kapcsolatot, csak várom az életem végét. Már semmi sem ad erőt nekem. Nem szeretnék később se gyereket, se barátnőt vagy feleséget, ha élek is akkor teljesen egyedül szeretném.

De mégis magamat hibáztatom azért, ami történt. volt már valaki ilyen helyzetben?



2017. dec. 28. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze magad töki!!!

Te vagy a férfi, legyél kemény!

Magaddal légy a legkeményebb!!!


Ne légy puhapö.cs!!!!

Pun.ci vagy????

Nem hallom !!!!

Pun.ci vagy ?????

( ITT A SOROK KÖZÖTT UGYE AZT ORDÍTOTTAD HOGY NEM! UGYE ? AKKOR MOST PRÓBÁLJUK NEM-EL !!

Pun.ci vagy ????

Nem hallom !!!!

Pun.ci vagy McFly ?????


Majd elmúlik, nyomás egyet inni a haverokkal!!!

Lehet cifrázni.

Igyunk egyet J.F.Kennedy re.

( Mindenki tölt egyet, kocc és felhajt. )

És így tovább, lehet szórakozni, mikor mire isztok.

Egy idő után jobb lesz, ne aggódj, más is volt már ilyen cipőben, én is :).

2017. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen, ezt úgy hívják önsajnálat. Ami nem egy rossz tevékenység, ha belegondolsz, egyedül élünk és egyedül is halunk meg ki sajnáljon minket ha még mi se sajnáljuk magunkat? :D



Persze, hogy volt már mindenki ilyen helyzetben. Többeknek nagyjából ebből áll az élete.



Viszont majd egyszer, ha ez már sokszor megtörtént és kiégett belőled is ez a naív szerelmesdi remélhetőleg ráébredsz, hogyha már ennyire nincs semmi komoly célod az élettel a halál meg amúgy is elfog jönni hál' Istennek, addig is kitölthetnéd tartalommal az egészet.


Hidd el, az élet csak nehezebb lesz, és bevallom fingom nincs miért szívtjuk magunkat vele, de azért megéri minden pofon után felállni, letörölni a vért és a retket aztán továbbmenni. Majd mielőtt meghalunk legalább elmondhatjuk, hogy így emberként éltük le az életünket. Ami kitellett belőlünk, azt megtettük.


Ez egyébként nem csak a nőkre vonatkozik.

2017. dec. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!