Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy srác a buszon aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a buszon aki nagyon tetszik de nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először csak azért figyeltem fel rá mert mindig egyedül ült, sokszor találkozott a tekintetünk. Aztán egyszer beültem mellé (ő mindig kívül ül így beengedett belülre) és láttam hogy a szeme sarkából nézi h mit csinalok ( olvastam a telefonomon )és annyira édes volt... a pár nap múlva elmentem mellette és láttam hogy megfordul és hátranéz rám, mintha arra számított volna h mellé ülök.. a kövi nap még azon lepődött meg hogy leültem mellé de akkor sem beszéltünk, meg nekem egész úton tanulnom kellett... Nem tudom mit tegyek, kétlem hogy tetszenek neki, de azt is kétlem hogy ebből még ne lehetne akármi. Az a baj hogy a srácokkal akik tetszenek rettentően -félénk vagyok, legtöbbször ignorálom őket..Nem tudom mit tegyek help? 14/L

2018. márc. 3. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg, abból valszeg nem lesz semmi baj. Kérdezd meg pl. hova megy, hogy van stb. Nem kell túlgondolni:) Nézd lehet h tetszel a fiúnak, csak mivel ignorálod, ezért nem akar lépni. A leírásból az jön le, h 3adszor azért nem számított rá, h mellé ülsz, mert másodszor elmentél mellette. Az is elég, ha megkérdezed pl. nem zavar h mindig melléd ülök, ilyenek. (Esetleg ne a buszon tanulj...) Remélem segítettem vmit!:)
2018. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az utóbbi kérdés jónak tűnik de szinte látom magam előtt hogy egy szűkszavú nemet és egy gyenge fejrázást ,majd egy adag kínos csendet kapok xD

De majd megpróbálok beszelni vele.. ._. Csak olyan nehéz

2018. márc. 3. 12:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz bíztatás, de, ha ezt látod, ez is fog történni. Ne akard elképzelni a jövőt, mert az csak rosszabb lesz, ha nem úgy sül el, ahogy eltervezted. Igen, tudom, hogy nehéz. Dobj be vmi random témát, légy spontán! Az adott pillanat úgyis eldönti majd, hogy mi lesz. Ugyanaz vagyok.
2018. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik busz?
2018. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Aaa nem tudom nézed-e még a válaszokat, de kíváncsi vagyok mi lett a vége a sztorinak xd Plusz én is ugyan ezen megyek keresztül, szóval jó lenne mondjuk privátban beszélni
2019. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!