Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy srác aki nagyon tetszik és szeretnék is valamit tőle. Ráírtam el is dumcsiztunk jól stb stb. Nézett is mert együtt zenéltünk, mikor mosolyogtam ő is mosolygott. Közvetlen volt kedves, mosolygós és most nem tudom, hogy mi tévő legyek, 16 éves lesz a srác én 17 éves vagyok. Ha valakinek tudna segíteni azt nagyon meg köszönném.

17/l


2018. márc. 23. 06:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon össze vissza írtam, ne haragudjatok.
2018. márc. 23. 06:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Kerd meg, h segitsen megfogalmazni a kerdeseid :D am keresd a tarsasagat, legyel te is kedves vele, erdeklodj, h mi van vele. Elobb utobb leesik neki, h bejon neked.
2018. márc. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
FLörtölgess vele, mozdulj rá, dumáljatok többet és kész
2018. márc. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mit akarsz 17 évesen egy 15 évestől??
2018. márc. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem számít az, hogy te idősebb vagy nála kicsivel.


Az jó jel, hogy jól eltudtok beszélgetni és mosolyog rád. Próbálj többet beszélni vele, és apró jelekkel tudasd, hogy bejön neked. Ha elég bátor, elhív randizni, ha nem, akkor hívd el te. Nincs benne semmi szégyen. :)

2018. márc. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mondd neki ezt, nekem mindig bevált: "A kedvenc ételem a güzmicse, prudallér és a kákallékollány". Garantált siker!
2018. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

2 hónap múlva lesz 16 éves, szerintem teljesen jó.

Köszönöm a válaszokat

2018. márc. 23. 11:01
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg akkor mi van ha nem veszi a lapot?
2018. márc. 23. 11:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Hallod, ha abból nem veszi a lapot, h egyértelmű jeleket adsz, akkor sztem ne próbálkozz többet. Vagy mondd meg neki egyenesen h mit akarsz, de az csak rosszabb, mert a pasik elvileg szeretnek küzdeni a nőkért.
2018. márc. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Most is beszélgetek vele, bókolgatok stb stb.

Remélem veszi a lapot. Jövőhéten még lesz egy közös fellépesünk majd akkor megpróbálok szemezni vele

Nagyob köszi a válaszokat

2018. márc. 23. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!