Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érti meg a környezet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg a környezetem azt, hogy egyszerűen nem akarok sohasem párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és még sohasem volt barátnőm de nem is vágyom rá, hogy valaha legyen is. Szüleim, barátaim állandóan kérdezgetik, hogy miért nem ismerkedem, miért nem beszélgetek a lányokkal. Engem egyik sem érdekel és elkerülöm őket. Vannak számomra sokkal fontosabb dolgok is. Semmilyen késztetést sem érzek arra, hogy legyen egy társam. Nem vonzó számomra egyik lány sem és nekem így tökéletesen megfelel.

2018. ápr. 29. 11:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy onbizalom hianyos vagy?

Nekem azert nem kell.

2018. máj. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Valószínű.
2018. máj. 1. 18:08
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor jol jegyezd meg,hogy Te egy nagyon ertekes ember vagy!

Es ne torodj senkivel csak azzal,hogy lelkileg fejlodj.

2018. máj. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!