Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy molett lánynak nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molett lánynak nem lehet helyes pasija?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy elég duci vagyok. Tegnap beszélgettem egy lánnyal és szóbakerültek a fiúk is. Kérdezte hogy milyen fiúk az eseteim, el is mondtam majd azt mondta, hogy mivel duci vagyok ezért nem nagyon lesz helyes barátom. Hát köpni nyelni nem tudtam.

Azt azért hozza teszem hogy az arcom nem csúnya és mindig szépen megvan csinálva a hajam, kormom, és egy kis minimális smink.

Szerintetek?



2018. máj. 6. 16:33
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok, nem értékelek le senkit. Én őszinte véleményeket várok nem olyat, amit mindenki hallani szeretne :)
2018. máj. 6. 20:10
 12/25 anonim ***** válasza:
9%

a duci azért nem vészes, van rajtuk némi felesleg de jó az alakjuk, nagy mell, formás popsi..

az tényleg sokaknak bejön

csak például ő csak duci:


[link]


[link]


ez szerintem szexi is, nem úgy mint egy 40-45kilós gebe

2018. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Minden relatív. Lehet hogy egy számodra jó pasi másnak nem tetszene. Ebből kifolyólag lehet hogy te tetszenél valaki olyannak akinek mondjuk egy v3kony nem. De a ducin belul is nagyon nem.mindegy hogy nezel ki. Lehet valaki ducin igazi bombanő is, ha mondjuk nagyon jol oszlik el a suly, de lehet eleg rosszul is kinezni ugyanakkora tulsullyal ha rossz helyre rakodik. Kuldj kepet,ha gondolod majd megitelem :) de a csajtol mindenkepp bunko dplog volt ezt mondani
2018. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#12 Kb úgy oszlik el rajtam mint akit elsőnek küldtél, csak én kicsit vékonyabb vagyok és kisebb a mellem.
2018. máj. 6. 20:22
 15/25 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem akkor jó alakod lehet :D

privibe kérhetek képet??

2018. máj. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
62%

Most ez nézőpont kérdése.

Mondhatnám, hogy láttam molett lányt helyes pasival, neki lehet, hogy az a helyes, nekem meg egészen máshol kezdődik.:)


De ne add fel, látszik, hogy egy magabiztos, magadra igényes lány vagy.

2018. máj. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
58%
Nekem nem akadály, ha valaki ducibb, de azèrt ne legyen 2mázsa
2018. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet;)
2018. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
77%

Dehogynem. Itt vagyok például én. A kortársak szemében helyes pasinak számítok, egyetemet végeztem, és törődök a testemmel is. A barátnőm nagyon duci. Ha egyszer elhagyom, az sem a teste miatt lesz, maximum a belső problémák miatt. Szóval ne add fel, lesz még jó pasid ;)

Üdv,

26/f

2018. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
lehet simán. :D
2018. máj. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!