Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy molett lánynak nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molett lánynak nem lehet helyes pasija?

Figyelt kérdés

Azt tudni kell hogy elég duci vagyok. Tegnap beszélgettem egy lánnyal és szóbakerültek a fiúk is. Kérdezte hogy milyen fiúk az eseteim, el is mondtam majd azt mondta, hogy mivel duci vagyok ezért nem nagyon lesz helyes barátom. Hát köpni nyelni nem tudtam.

Azt azért hozza teszem hogy az arcom nem csúnya és mindig szépen megvan csinálva a hajam, kormom, és egy kis minimális smink.

Szerintetek?



2018. máj. 6. 16:33
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
57%
85 kg voltam 167 cm-hez mikor összejöttem a párommal. Párom szintén 85 volt de 10-12 cm-rel magasabb. Nagyon jóképű, jó humorú, jó lelkű férfi. Rengetegen (meg a saját családom is) azt mondták nem illünk össze, nem is értik miért van velem stb. Ennek már 4 éve, most 70kg vagyok, tehát most sem vagyok nádszál.
2018. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Túl nagy elvárásaid ne legyenek, ezt úgy mondom, hogy magam sem vagyok egy 10/10-es pasi, ezzel tisztában vagyok és nem is vágyom 10/10-es nőre. Persze túl alacsonyak se legyenek az elvárásaid emiatt, és az önbecsülésed se essen a béka se**e alá, ha törődsz magaddal, jól öltözködsz, gondoskodsz az ápolt külsőről, az többet ér, mintha karcsú lennél, de elhanyagolnád magad, vagy fogalmad se lenne az ízléses öltözködésről. Szerintem egy nőben a legvonzóbb az, ha törődik magával, ad magára, persze ebben az is benne van, hogy az alakjára is odafigyel, de egy kis súlyfelesleg még nem probléma, engem sosem zavart, viszont a komoly elhízás már a nemtörődömség jele, kivéve egy betegség esetében, de az most nem tartozik ide. Nyilván ezt csak te tudod, hogy valóban csak kis súlyfeleslegről van-e szó. Ja, és azt még ne felejtsük el, hogy ahány ember, annyi ízlésvilág, biztosan találsz egyszer egy olyan pasit, akivel mindketten ugyanazt a vonzalmat egymás iránt
2018. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Remelem azért lesz esejunk
2018. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Miért kell, hogy helyes legyen?

Tényleg érdekel.

2018. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Nem kell hogy helyes legyen. Itt az volt a lényeg hogy azt állította hogy egy molett lánynak nem lehet helyes pasija.
2018. jún. 10. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!