Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokára ír vissza a lány, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdezovagyok kérdése:

Sokára ír vissza a lány, mit lehet ilyenkor tenni? Első sorban a hölgyekhez szólok. A többit lent olvashatjátok.

Figyelt kérdés

Mint említettem, beszélgetek egy lánnyal, aki nehezen ír vissza. Egy alkalmi munkahelyen ismerkedtem meg vele ahol nagyon szimpatikussá vált számomra. Aztán pár napra rá bekövetett Instagrammon és likolt is. Utána beszélgetésbe elegyedtünk (Én írtam rá), ahol még szimpatikusabbá vált. Már akkor lassan, több órára rá írt vissza, 5-6 óra elteltével, de volt hogy, csak másnap kaptam választ, pedig elérhető volt majdhogynem egész nap. Ezt még akkor letudtam annyival hogy, kezdetleges nehézségek stb. De azért egy jó pontot is írjak, a beszélgetés folyamán mindig érdeklődően, nem 1-2 szavas, lekezelő választ/kérdést kaptam. Csakhogy teltek a napok, semmi nem változott és sajnos már ott járok, hogy szóljak ezzel kapcsolatban valamit, hogy miért kapok ilyen lassan választ. Értem én, hogy nem lehet egész nap a telefonon lógni, van az embernek magánélete és hogy nem érünk rá mindig mindenkinek visszaírni amilyen gyorsan csak tudunk, de saját tapasztalatból mondom, hogy nekem is elég sűrű napjaim szoktak lenni, mégis akad annyi időm hogy legalább visszaírjak rövid időn belül. Illetve tudom azt is hogy, ez a lányoknál egyfajta "taktikázás", ezzel szeretnék a "vadászösztönt" ébren tartani, de én úgy érzem hogy egyrészt ez hülyeség, főleg hogy nem 1 hete "beszélünk", másrészt kicsit gyerekes dolognak tartom, már amennyiben tényleg ez áll a háttérben.


Szóval összefoglalva a dolgokat, a kérdésem az lenne:

Szóljak-e neki ezzel kapcsolatban, hogy ha megoldható írjon vissza hamarabb?

Illetve nektek mi a személyes tapasztalatotok az ilyen szituációkkal?

Minden tanácsot ami szerintetek vezethet valamihez szívesen elolvasok :)

Köszönöm előre a válaszotokat. 20/F


2018. máj. 17. 20:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9es válaszoló, Te is beköveted és lájkolod a képeit, még ha nem is jön be az illető?
2018. máj. 30. 21:29
 12/16 A kérdező kommentje:

Plussz még annyit had írjak azoknak akik elolvassák ezt a bejegyzést, hogy hogya Ti is hasonló cipőben vagytok, ne szórakozzatok a másik lelkiállapotával, csak gondoljatok bele a másik helyzetébe és mondjátok meg neki kerek perec, hogy nem vagy szimpatikus, nem érdekelsz, ezért nem szeretnék veled beszélgetni és pont... ilyen egyszerű, Ő sem pazarolja rád az idejét stb.. persze tudom vannak kivételek akik azzal verik a magukat, hogy x emberrel beszélnek vagy xy-t hülyítem/szórakozok vele, nos azoknak nem kívanom, de úgyis megkapják ami jár előbb-utóbb...

Persze senkinek nem mondom meg, hogy mit csináljon, ez csak az én egyszerű véleményem...

2018. máj. 30. 21:38
 13/16 anonim válasza:
Szerintem ez egy jó ötlet! Sok sikert:)
2018. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Itt a #9-es válaszoló :D

Igen, követem és likolom a bejegyzéseit.

2018. jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#9es: De ez mire jó? :D Jó érzés azt éreztetni vele, hogy lehet nállad esélye? :D
2018. jún. 2. 15:02
 16/16 anonim válasza:

Itt a #9es :)


Neem, dehogy,azért ennyire gonosz nem vagyok :D

Azért likolom a képeit mert látom rajta hogy jól esik neki, plusz mert az én koromban (14-15) mindenki likolja mindenki képét, mindegy milyen kapcsolatban van vele.

2018. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!