Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor rengeteg kudarc ért már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor rengeteg kudarc ért már internetes ismerkedésnél titeket mi motivál? Vagy mit tesztek?

Figyelt kérdés

Mivel élőben elég félénk vagyok és nehezen nyílok meg embereknek, előbb szeretem megismerni az adott személyt mielőtt közel engedem magamhoz.

De rengeteg kudarc ért már benne és már úgy vagyok, hogy hagyom az egészet és kit érdekel egy kapcsolat? Eddig nagyon akartam de már belefáradtam, nem volt sose olyan akivel eltudtam volna képzelni magam vagy a személyisége vagy a távólság vagy érdektelenség, nem válaszolás, valami mindig közbejött. És már belefáradtam az egész napos írogatásba amiből a végén úgy se lesz semmi. És most ne értsétek félre én nem a szexre megyek, normális komoly párkapcsolatot kerestem. Lehet ehhez még fiatal vagyok, a kortársaim csak a buli és pia. Nem vagyok sajnos olyan mint az átlag tinik szóval valószínűleg ez sem tettszett nekik.

Titeket ilyenkor mi motivál? Van mit tesztek?


18/F



2018. aug. 2. 14:50
1 2
 11/11 anonim válasza:
Tovább próbáltam, és sikerült. Össze is házasodtunk 1,5 évvel később.:)
2019. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!