Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes ismerkedés mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes ismerkedés mennyire életképes így manapság?

Figyelt kérdés

A Tindert próbáltam de semmilyen sikerem nem volt, csak poénból húztak jobbra és tele van trollokkal (a leírás meg kutyákról raknak csak ki képet stb. aki tudja az tudja)

Az emberek ennyire csak poénként fogják fel/viszonyulnak ehhez? Netes ismerkedést mindenki elítéli csak nem értem, miért? Én igaziból kicsit félénkebb, visszahúzódóbb srác vagyok de még normális módon nem ez a teljesen depis csak a 4 fal között él. De pl. nem mennék oda egy lányhoz (józanul) csak így ok nélkül. Tudom.. Fura, de ilyen vagyok :/

Én próbáltam komolyan venni ezeket az appokat vagy platformokat de egyszerűen valahogy azt érzem rajtam kívül senki sem veszi komolyan.

Milyen tippeket tudnátok adni nekem? Hol vannak értelmesek vagy hol tudnék értelmes és komoly emberekkel komoly célokkal találkozni?


18/F



2018. aug. 30. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert kivitelezhetetlen normálisan....


Van aki párkeresés alatt az egyéjszakást más meg az esküvőt érti.


+ Rengeteg troll, kamu felhasználó

2018. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Én már többször találtam nőt neten. Volt egyéjszakás, több hónapos is belőle... Igaz, Tindert nem ismerem, az olyan hülyeségnek tűnik nekem.
2018. aug. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Ebben a korosztályban nehéz bárhol értelmes embert találni. Nekem talán a Tinder volt a legsikeresebb, de úgy vettem észre, hogy az idősebb korosztály sokkal komolyabban veszi az internetes ismerkedést. 18/L
2018. aug. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 - Tudom

#2 - Akkor hol?

#3 - Az a vicc Tinderre 18 alatt nem is lehetne regisztrálni, szoktam is reportolni mert ők rontják el.. Én +1 évet állítottam be de egy értelmes se jött csak a troll :/

Szóval elég tanácstalan vagyok hol vannak az értelmiségi lányok.

2018. aug. 30. 21:02
 5/14 anonim ***** válasza:

Vannak fbn ilyen ismerkedos csoportok:

Nekem onnan volt egy 1eves kapcsolatom

Illetve tinder altal volt egy 1,5eves kapcsolatom.:D pont nem kerestem egyiknel se semmit es csak poenbol hasznaltam a tindert :D de alapbol aki gorcsosen akar valakit annak nem igazan szokott osszejonni.

Csak elvezd az eletet:)

20/L

2018. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát gyakorin nem fogsz találni értelmiségi lányokat, azt most elfelejtheted.
2018. aug. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fiúként csak akkor ha jól nézel ki vagy gazdag vagy. Lányként akkor ha nem vagy ocsmány(kicsit csúnya lányok is rengeteg üzenetet kapnak) vagy öreg.
2018. aug. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elegem lett belőle, pedig nem is mindig én kezdeményeztem és nem is mindig csajozni. De találkozni nem lehet velük, össze-vissza beszélnek, aztán tök jól elvagyunk, erre egyszercsak nem ír vissza és eltűnik a semmibe...


Nekem elegem lett ebből. Bár az élőben ismerkedésből is, mert így is-úgy is kihasználnak, hülyét csinálnak belőlem, párkalcsolat eszembe se jut így, bizalom nélkül, de talán még alkalmiba se vágnék bele.


Mindenesetre a netes kaocsolatok bármilyen formájától kiráz a hideg...


18/f

2018. aug. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
És mit gondolsz miért nem írnak vissza? Mert rajtad kívül van 10másik(ha nem 100!) és nem te vagy a legjobb köztük.
2018. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én volt barátom neten ismert meg állítólag csak kidobott a facebook. Rám is irt az ilyeneknek nem szoktam válaszolni de ő más volt három hónapig tartott s még most is tartana mert szeretjük egymást tehát van benne remény. Jelzem 1 hét után már találkoztunk s utána rendszeresen
2018. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!