Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A netes ismerkedés mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A netes ismerkedés mennyire életképes így manapság?

Figyelt kérdés

A Tindert próbáltam de semmilyen sikerem nem volt, csak poénból húztak jobbra és tele van trollokkal (a leírás meg kutyákról raknak csak ki képet stb. aki tudja az tudja)

Az emberek ennyire csak poénként fogják fel/viszonyulnak ehhez? Netes ismerkedést mindenki elítéli csak nem értem, miért? Én igaziból kicsit félénkebb, visszahúzódóbb srác vagyok de még normális módon nem ez a teljesen depis csak a 4 fal között él. De pl. nem mennék oda egy lányhoz (józanul) csak így ok nélkül. Tudom.. Fura, de ilyen vagyok :/

Én próbáltam komolyan venni ezeket az appokat vagy platformokat de egyszerűen valahogy azt érzem rajtam kívül senki sem veszi komolyan.

Milyen tippeket tudnátok adni nekem? Hol vannak értelmesek vagy hol tudnék értelmes és komoly emberekkel komoly célokkal találkozni?


18/F



2018. aug. 30. 20:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Élvezni élvezem, csak jobban is tudnám élvezni ;)

Ez annyira sztereotípia, ebben te sem hihetsz. Mindenki megtalálja egyszer a párját, csak nem tudom hol keressem :D

Ismerős, tudom mit érzel, hidd el velem is volt hasonló, de igaziból tovább kell lépni, nekem is volt olyan időszak mikor belefáradtam a billentyűzet pötyögésébe és hónapokig nem is érdekelt ez a dolog. Mélyponton vagy, majd jobb lesz hidd el :)

Ez is sztereotípia, hogy a lányoknak minimum 10-100 pasija van és csak válogatni kell :D Ez rohadtul nem így megy a másik oldalról. Valóban több emberrel beszélgetnek mint te vagy több ember ír rá de ez normális, mivel a fiúk kezdeményeznek ez normális.

Igaziból örülök a tapasztalataitoknak de érdemi válasz még nem érkezett :D

2018. aug. 31. 11:58
 12/14 anonim ***** válasza:
Én tinderről már megismerkedtem egy csajjal, dugásra meg itt is és ott is könnyen találtam csajt, persze ha ronda vagy akkor nem hinném összejön. 21F
2018. aug. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
"komoly emberekkel komoly célokkal"
2018. aug. 31. 17:51
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
18 éveseb mit akardz te még komoly célokat? Inkább csajozzál, hidd el ráér neked az még
2018. aug. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!