Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 éves fiú vagyok de csak 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves fiú vagyok de csak 16 nak nézek ki 180cm körül vagyok, az arcom alapján, és szerintem emiatt nem nagyon megy az ismerkedés mit csináljak hogy idősebbnek nézzek ki?

Figyelt kérdés
Ezért nem néznek annyira meg a lányok, pedig szerintem se, és az ismerőseim szerint se vagyok csúnya mit tudok csinálni hogy észre vegyenek a korombeli lányok és hogy idősebbnek nézzek ki?

2018. szept. 18. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ellen nem tudsz mit kezdeni.
2018. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Növessz bajuszt, szakállt, az öregít.
2018. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ugy van talalhatsz magadnak 16 eves lanyt is. Aki erett. Es egy 16 eves 16korulieket is megnez. Egyebkent az oltozkodesi stilussal szerintem tudsz magadon picit oregiteni:) vagy esetleg ha borostat novesztesz. De a szakall es a bajusz szerintem szornyu azt semmikepp. 16/L
2018. szept. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Borosta, szakáll.. próbálgasd
2018. szept. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy nagy, férfias heg az arcodra. Az jól mutatna...
2018. szept. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem cuki ha valaki kicsit kisfius <3 16L
2018. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ne a külsődön mutatkozzon a valós èletkorod hanem ott belül vagy ott is 16 vagy hm?

Az éretlen kérdésed alapjàn még 16-nak se hinnèlek.

2018. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 23-nak nézek ki. Nem számít semmit.
2018. szept. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!