Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most akkor ronda vagyok? 19/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ronda vagyok? 19/l

Figyelt kérdés
Tudatában vagyok a saját tulajdonságaimmal. Soha nem gondoltam rondának magam, belső tulajdonságok alapján is normálisnak vagyok. Sportolok, vállig érő barna hajam van, barna szemeim. Mindig ápolt vagyok és igényes, törődöm a megjelenésemmel, persze tudom hogy nem az a legfontosabb egy emberben. Sosem neveztek még rondának, mégis a pasik elkerülnek, pedig sokan azt mondják hogy jófej is vagyok. lehet hogy mégis csúnya lennék, és emiatt nem kellek senkinek?

2018. okt. 20. 14:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%

Ja én is ebben a helyzetben vagyok, csak én tudom magamról, hogy nem nézek ki túl jól... 10/5



De nem érdekel, két csalódáson már túl vagyok... útolsó lány nem is volt szép és mégse jutottunk túl a randin.


Tindert is kiprobáltam, 100 like-ból 3-4 csaj összejött de velük nem történt semmi, simán lekoptattak. Én meg az életben többet nem fogok könyörögni senkinek, hogy nem akar e valamit.


Nagyok az elvárások az a baj... már én is lejebb vittem a mércét, de utazni nem fogok senkiért az 100%



Mindezek ellenére nem érdekel a világon semmi,csak elfogadtam, hogy ha egyedül halok meg akkor is mindent elfogok érni az életben és jól fogm érezni magam, jővőre el fogok utazni valahova messze, ha addigra se lesz senkim akkor egyedül... ez van nem érdekel.


24/F

2018. okt. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!