Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én vagyok már abban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok már abban a helyzetben, hogy belefáradtam a keresgélésbe?

Figyelt kérdés
Mostanában már magamat érzem furának, amiért ki merem jelenteni, hogy szeretnék egy komoly kapcsolatot és nem csak egy kalandot. Ha ismerkedni próbáltam, akkor mindig olyanokat találtam, akik nem tudták lelki okok miatt kimutatni vagy viszonozni az érzéseket. Már nagyon unom, hogy keresgélek és emberről emberre egyre inkább csak azt érzem nem való hozzám senki. Pedig alapjáraton nem mondanám magam se csúnyának, se butának, se tömegnek. Sokkal inkább szeretném ha elém állna egy srác és azt mondaná, hogy meg akar ismerni mert érdekli a személyiségem. Minek ezek a kihasználások, játszadozások, manapság már senki sem korrekt társkereséskor? Volt már valaki hasonló helyzetben, hogy már nem akart úgy keresni valakit, hanem inkább azt szerette volna, hogy őt keresse meg valaki, aki komolyan is gondolja?

2018. nov. 3. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is bele fáradtam már, de azt se várom, hogy engem keressenek. Majd alakul egyszer valahogy és kész. De nem ismerek egy normális lányt se.
2018. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

Nagyjából ugyanúgy vagyok mint az első, annyi kivétellel hogy nem fáradtam még bele. Nem adom fel, addig keresek amíg nem találok.


16F

2018. nov. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nem bántásból, de 16 évesen még jó, hogy nem fáradtál bele. Mit szóljon az, aki 30 évesen is egyedül van?
2018. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi előbb utóbb meg lesz az akit keresel, persze könnyen beszélek, bár én is hasonló cipőben vagyok, csak feladni nem szabad, érthető amúgy hogy belefáradtál, de inkább várj olyanra aki normális, ugyan kevés a korrekt ember van főként mostanában. Ha jó helyen keresel, vagy ha olyan helyen vagy ahol normálisak vannak, lehet olyan is lesz aki magától megy majd oda hozzád. 23/F
2018. nov. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

"mindig olyanokat találtam, akik nem tudták lelki okok miatt kimutatni vagy viszonozni az érzéseket"

Hogy oda nem rohanjak! Arra nem gondoltál még, hogy TE vagy kevés ahhoz, hogy szeretni tudjanak?

2018. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!