Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális, nem szexista, nem homofób (viccből se), udvarias, csendesebb/szerényebb fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokan attól érzik magukat menőnek és szerethetőnek, ha egoistán viselkednek, undorító poénokat sütnek el és persze a szimpátiájukat is cukkolással mutatják ki.


Ennél kicsit érettebb fiúk, könyörgöm, mondjátok hogy léteztek!


16/l, privátot nem kérek.



2018. nov. 12. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagyunk páran. Igaz én más korosztályba tartozom, de a tiedben is biztos vannak.


24f

2018. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
24%

Én 21 vagyok, de ugyan ilyen felfogásom volt 15 évesen is. Csendesnek nem igazán mondanám magam, bár eléggé visszafogott vagyok. Viszont pl a melegeket utálom, nem tehetek róla, kiborítanak. Alapjáraton egy nagyon nyugodt ember vagyok, szinte lehetetlen felidegesíteni. Udvarias vagyok és a párom mindíg megbecsülöm, nagyon hűséges vagyok.

Senkivel nem szoktam kötekedni, nem szoktam bunkózni.

2018. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Talán humorérzék nélküli polkorrekt balos Facebook csoportokban próbálkozhatsz.
2018. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 MessorKing18 ***** válasza:
100%

Szia.

Léteznek. Pl itt vagyok.

18 évesen.

Mindenkinek megvannak a maga hibái.

Nekem is. De az a fontos hogy mi hogy viszonyolunk a másikhoz. Ami nekem erény lehet hogy a másik szemében hiba és fordítva.

2018. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%

Sajna a nők nem értik a homofóbiát. De ha pasi lennél már te is tudnád, hogy milyen gáz. Normálist meg úgy kb. sehol se fogsz találni, mert mindenkinek vannak hibái és ahogy látom te a tökéletes kis csendest keresed akik éppen a melegek nagy részt. Poénok meg kellenek az életben, mert akkor uncsi lenne. Kicsi lány inkább a barátnőiddel legyél, mint egy palival, mert nem vagy még rá készen.

Üdv: the grandmaster

2018. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem a tökéletes emberek érdekelnek. Persze, hogy mindenkinek vannak hibáik. Olyasvalakit keresek, aki olyan szempontból normális, érett és a fejlődésre nyitott, hogy nem sodródik a szar áradattal, ami a jelenlegi generációval és társadalmi normákkal jár együtt.
2018. nov. 12. 20:04
 7/18 anonim ***** válasza:
Akkor ennek az esélye tudod, hogy mennyi fiatal tanítványom.
2018. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A remény hal meg utoljára 💪
2018. nov. 12. 20:24
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ami azt illeti én is ilyen vagyok viszont fogalmam sincs hol találhatnék ilyen lányt aki ugyan ilyen tulajdonságokkal rendelkezik mint én... Sajnálom, hogy csalódást okoztam de bárcsak tudnám erre a választ :(
2018. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%
téged se fognak soha megb*szni
2018. nov. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!