Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet normális, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet normális, nem szexista, nem homofób (viccből se), udvarias, csendesebb/szerényebb fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sokan attól érzik magukat menőnek és szerethetőnek, ha egoistán viselkednek, undorító poénokat sütnek el és persze a szimpátiájukat is cukkolással mutatják ki.


Ennél kicsit érettebb fiúk, könyörgöm, mondjátok hogy léteztek!


16/l, privátot nem kérek.



2018. nov. 12. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ilyen, hogy remény sosincs. Csak a szenvedés és a fájdalom. Abból meríts erőt. A fény legyengít. Csak a sötét oldal adhat a pasizáshoz erőt.
2018. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Am nem baszogatlak tovább. Amit eddig írtam azt ne vedd komolyan. Egy kis trollkodás néha nem árt. Lényeg ami lényeg légy kitartó, mert nehéz lesz ilyen fiút találni. De ahogy írtad a remény hal meg utoljára.

Good luck out there👊

ui: szurkoljatok, mert holnap 3 tz írok (matek, fizika, töri)😣

2018. nov. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Kérdező, erre én is kíváncsi lennék... :(
2018. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én például ilyennek tartom magam. Nincs túl sok ilyen srác manapság, de ez van.Legalább is az én ismertségi körömben. A homofóbokat meg nem értem, ha valaki meleg, mert attól boldog, hát csinálja. Szóval ha ilyen srácot keresel, kevesen vagyunk, de egyszer tuti találsz valakit :D


16/F

2018. nov. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Bálint6969 válasza:

Hát azt kell hogy mondjam hogy a korod beli sracok egész egyszerűen ilyen éretlenek,ti lányok sokkal korábban értek,mi is hasonlóak voltunk a barátaimmal 16 évesen,de abban a korban szerintem ez a normális.De ha kicsit körülnézel szerintem találsz visszafogottabbat,ha máshol nem talán a 18 környéki korosztályban :)


F/20

2018. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen leülök egy kávé mellé beszélgetni bármely homofób polgártársammal. A homofóbok 90%-a bzit a melegfelvonulás idején látott az atv-n, ami eléggé elszomorító. Az meg egy másik parádés hozzáállás, hogy hát ha nekik az jó hát csinálják. Az a baj, hogy egyesek annyira primitívek, és olyan mértekű korlátaik és komfortzónájuk van, amit félnek átlépni. Hiszen ha átlépnék, simán meg lehetne érteni, hogy a mocskos bzik jelentős része teljesen normális, ugyanolyan emberek. Annyi meleg él körülöttetek, hogy azt megszámlálni nem tudnátok. Csak nem tudjátok róluk, az a titok. :)

18 éves meleg fiú vagyok, bocsánat az off-ért!!

2018. nov. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy a kulturált értékrendembe nem fér bele a beteg emberek istenítése.

Te is biztos valami kacsaszájú feminista vagy.

2018. nov. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na látod. Itt a probléma. Egy tökéletes példát láthatunk az alábbi mondatra:

„Az a baj, hogy egyesek annyira primitívek, és olyan mértekű korlátaik és komfortzónájuk van, amit félnek átlépni.”

2018. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!