Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan maradjak jóban ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradjak jóban ezzel a lánnyal lehetőleg úgy hogy később többek legyünk mint barátok? Hogyan szerettesem meg magam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ez a sztori elég komplikált, próbálom röviden leírni. Szóval van egy lány akit 3 hónapja ismerek és nagyon jól kijövünk egymással de csak barátnak tekint.3 hónap alatt rengeteg időt töltöttünk együtt és a nap 24 órájában chateltünk. Ez a 3 hónap alatt többször is próbálkoztam nála. Utolsó próbálkozásom tegnap este volt. Találkoztunk és 2 órán keresztül beszéltünk a kapcsolatunkról . Próbáltam megváltoztatni a véleményét de nem ment. Ő azt mondta nem akar velem lenni, de én harcolni szeretnék érte és azt szeretném hogy egyszer igenis össsejöjjünk mert látok reményt. Csak idő kell hozzá. Elmondta miért nem szeretne velem lenni. Azért mert neki egy olyan srác kell aki különleges. Azt mondta neki kb 20 fiú barátja van akik unalmasak mert mint ugyanolyanok , köztük vagyok én is. Olyan értelemben, hogy sablonosak vagyunk senki sem tud kitünni a tömegből (mindenkitől azt kapta amit tőlem is: kabát odaadás ha fázik, hazakísérés, hazavinni, többféle bókok stb..) Azt mondta hogy ezeket a gesztusokat napi szinten megkapja és már unalmas neki. Ezért nem akar velem lenni, meg még amúgy azért mert nyugisabb srácnak ismer. Pedig csak akkor vagyok rendes ha vele vagyok. Én nem tudok egy lánnyal úgy viselkedni kettesben akit nemrég óta ismerek,mint a haverjaimmal.Az én megszokott társaságobban akik összetartunk kb 10 éve azokkal mindig baromságokat csinálunk. Én elmeséltem neki pár sztorit hogy miket csináltam társaságban és ő nem hitte el mert ő nyugodt srácként ismer, de társaságban még nem látott. A jelenlegi tervem az hogy megírjam neki hogy bocsánat hogy néha az agyára mentem. És hogy szeretném ha több időt adna hogy megismerjen és hogy megpróbáljon belém szeretni. Ez a lány nekem tökéletes, minden megvan benne ami nekem kell, gyönyörü , vicces, beszédes és megbízható. Nekem jobb nem kell .
2018. dec. 2. 23:24
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem folytatta a beszélgetést.. Írt hpgy jó reggelt, visszairtam neki, erre nem írt vissza.
2018. dec. 4. 13:52
 22/23 anonim válasza:
Tesó ugyan ebben a cipőben jártam néhány hete. Hogy mit tettem? Nem írtam többet a lánynak és elengedtem az egész sztorit. Az elején nehéz volt, de az élet megy tovább. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel🤙
2018. dec. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem is futok. Hagyom most nem írok neki. De ő keresni fog biztos
2018. dec. 4. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!