Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan maradjak jóban ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradjak jóban ezzel a lánnyal lehetőleg úgy hogy később többek legyünk mint barátok? Hogyan szerettesem meg magam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ez a sztori elég komplikált, próbálom röviden leírni. Szóval van egy lány akit 3 hónapja ismerek és nagyon jól kijövünk egymással de csak barátnak tekint.3 hónap alatt rengeteg időt töltöttünk együtt és a nap 24 órájában chateltünk. Ez a 3 hónap alatt többször is próbálkoztam nála. Utolsó próbálkozásom tegnap este volt. Találkoztunk és 2 órán keresztül beszéltünk a kapcsolatunkról . Próbáltam megváltoztatni a véleményét de nem ment. Ő azt mondta nem akar velem lenni, de én harcolni szeretnék érte és azt szeretném hogy egyszer igenis össsejöjjünk mert látok reményt. Csak idő kell hozzá. Elmondta miért nem szeretne velem lenni. Azért mert neki egy olyan srác kell aki különleges. Azt mondta neki kb 20 fiú barátja van akik unalmasak mert mint ugyanolyanok , köztük vagyok én is. Olyan értelemben, hogy sablonosak vagyunk senki sem tud kitünni a tömegből (mindenkitől azt kapta amit tőlem is: kabát odaadás ha fázik, hazakísérés, hazavinni, többféle bókok stb..) Azt mondta hogy ezeket a gesztusokat napi szinten megkapja és már unalmas neki. Ezért nem akar velem lenni, meg még amúgy azért mert nyugisabb srácnak ismer. Pedig csak akkor vagyok rendes ha vele vagyok. Én nem tudok egy lánnyal úgy viselkedni kettesben akit nemrég óta ismerek,mint a haverjaimmal.Az én megszokott társaságobban akik összetartunk kb 10 éve azokkal mindig baromságokat csinálunk. Én elmeséltem neki pár sztorit hogy miket csináltam társaságban és ő nem hitte el mert ő nyugodt srácként ismer, de társaságban még nem látott. A jelenlegi tervem az hogy megírjam neki hogy bocsánat hogy néha az agyára mentem. És hogy szeretném ha több időt adna hogy megismerjen és hogy megpróbáljon belém szeretni. Ez a lány nekem tökéletes, minden megvan benne ami nekem kell, gyönyörü , vicces, beszédes és megbízható. Nekem jobb nem kell .
2018. dec. 2. 23:24
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ha megnézed kb az öszes lány ilyen a mai világban sajnos. Inkább azt értékelik hogy egy srác bunkó mint kedves
2018. dec. 3. 21:13
 12/23 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom hogy mutassam hogy más nőket is megkaphatok, mert én nem szoktamjátszmázni... Féltékennyé tevés meg ilyenek. Meg ha 1 lánnyal beszélek akkor csak az az 1 érdekel
2018. dec. 3. 21:26
 13/23 A kérdező kommentje:
Azt játszuk el éppen hogy most ismerkedünk xD
2018. dec. 3. 21:28
 14/23 A kérdező kommentje:
Mintha télleg nem ismernénk egymást és most ismerkedünk
2018. dec. 3. 21:29
 15/23 A kérdező kommentje:
Nem értem azokat a srácokat hogy tudnak bunkók lenni az a csaj felé aki tetszik nekik. Megjátszák magukat vagy mi? Hogy lehetsz valakivel szrmét ha kell neked?
2018. dec. 3. 21:34
 16/23 A kérdező kommentje:
És a végén azok kapják meg a csajt, nem a kedves megértő srácok
2018. dec. 3. 21:34
 17/23 anonim ***** válasza:
Ne kezdj el más csajokról beszélni előtte. Az annak tűnhet hogy csak féltékenyenné akarod tenni. Maradj sejtelmes valamennyire
2018. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Soha nem beszéltem más csajokról előtte, csak ha szóba jött.. De ritkán
2018. dec. 3. 22:51
 19/23 anonim ***** válasza:
Annyi a lényeg, hogy úgy tekints rá kb. mint ha egy haverod lenne, ahol nincs tét, ha megy, megy, te boldog vagy nélküle is, nehéz ez persze, főlem ha szerelmes az ember, de ez kell sokuknak. Szard le magyarán, domináld le, legyen aládrendelve, ha úgy van csapj a seggire, érted, kb. úgy tekints rá, mint egy használati cikkre, sajnálom, hogy ez kell mondanom, de ez a típus ezt szereti.
2018. dec. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Az első ami a legnehezebb hogy hogy kontrolláljam az irogatást vele. Megszoktuk hogy a 24 órán keresztül írunk, csökkenteni akarom. Most írtam neki vmi hülyeséget és elköszöntem tőle hogy jó éjt.. Nem látta mer lelépett, de ha meglátja reggel folytatni fogja. Én nem akarom lerázni sem de hazudni sem hogy dolgom van. De viszint lógni sem akarok a fején folyton. 1-2 nap szünet nem árt
2018. dec. 4. 00:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!